Boom! – pomóż zielonemu „ktosiowi” uwolnić różowego przyjaciela

boomZielony ludzik o niewiadomym pochodzeniu potrzebuje Waszej pomocy. Chce za pomocą jednej opony, „garnka” z kierownicą i wyrzutniami rakiet uwolnić swojego przyjaciela, zanim dorwie się do niego zły czarodziej o imieniu Belzaar.

Główny bohater gry Boom przypomina żabę, czasami kosmitę. Autorzy produkcji nie zdecydowali się umieścić go w gronie jakiegokolwiek gatunku chodzącego po naszej planecie. Podobnie ma się sprawa z różowym przyjacielem wspomnianego stworka. Ten w pierwszej chwili wygląda na świnię, jednak wcale nią nie jest.

Twór studia Happy Sprites jest swego rodzaju połączeniem Angry Birds z elementami Elastomanii i tym podobnych. Z jednej strony musimy pokonać tor pełen różnego rodzaju przeszkód i zbierać monety, z drugiej – przychodzi nam na samym końcu zniszczyć klatkę, by uwolnić Pinky’ego i tym samym przejść do kolejnego poziomu.

Boom! oferuje kilkadziesiąt leveli. Przejście większości z nich nie powinno stanowić problemu dla nikogo. Gdy jednak chce się jednak każdą z plansz ukończyć, zdobywając trzy medale za zasługi, pojawia się problem. Nie należy bowiem do najłatwiejszych dotarcie do przyjaciela w kilka sekund czy zdobycie wszystkich pieniążków na danej planszy.

Produkcja z zielonym „ktosiem” w roli głównej potrafi urzec. Pod względem audiowizualnym gra prezentuje się bardzo dobrze. Poziomy stworzone zostały w komiksowo-bajkowym stylu, a ścieżka dźwiękowa jest przyjemna dla ucha, choć na pewno nie można jej nazwać dziełem na miarę najlepszych muzyków świata.

Opisywana aplikacja dostępna jest w AppStore za darmo. Jeżeli jednak będziecie chcieli zmodyfikować outfit głównego bohatera, a zbieranie monet w dużych ilościach będzie dla Was nie lada wyzwaniem, musicie przygotować się na dodatkowe koszty.

Boom! w AppStore (darmowa)

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button