Free MP3 Downloader – sprytna aplikacja do ściągania muzyki.

freemp3Nie możesz żyć bez muzyki? Lubisz mieć swoje ulubione piosenki w zasięgu ręki? Jeśli tak – aplikacja Free MP3 Downloader zachwyci Cię swoją prostotą.

Free MP3 Downloader jest (jak już sama nazwa wskazuje) darmową aplikacją, która umożliwia pobieranie muzyki z sieci. Budową zbliżona jest do zwykłej przeglądarki internetowej typu ,,Safari”. Po otwarciu aplikacji, na dole ukazuje nam się pasek z pięcioma opcjami.

Zajmijmy się najważniejszą z nich. Browser, czyli standardowa przeglądarka stron. Aplikacja zachęca nas za każdym razem do korzystania z zasobów powszechnie dostępnej i legalnie wstawionej przez wykonawców muzyki. Nie ukrywajmy jednak, że każdy słucha tego, na co ma ochotę, a nie tego, co akurat jest ,,w promocji”.

Zasada jest prosta: wchodzimy w wyżej wymienioną opcję ,,browser”, wpisujemy stronę, z której zwykle pobieramy muzykę. Zależnie od witryny klikamy np. ,,zapisz na komputerze” – aplikacja wtedy budzi się do życia i prosi nas o podanie tytułu utworu. Pobieranie odbywa się szybko i sprawnie.

Program wyposażony jest we własną playlistę i odtwarzacz muzyki, co umożliwia natychmiastowe wysłuchanie pobranych piosenek i stworzenie listy ulubionej muzyki. Odtwarzacz oferuje standardowe opcje. Moją uwagę szczególnie zwróciła możliwość wycinania wybranych kawałków utworów. Zdecydowanym plusem jest możliwość włączenia trybu samochodowego, dzięki któremu możemy w prosty sposób korzystać z Audio Player’a podczas jazdy.

Free MP3 Downloader pobrać można za darmo z AppStore. W trakcie korzystania z programu jesteśmy zmuszeni do oglądania reklam. Za niecałego dolara można je usunąć. Uważam jednak, że nie są one na tyle uciążliwe, by była taka konieczność.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button