Free MP3 Downloader – sprytna aplikacja do ściągania muzyki.

freemp3Nie możesz żyć bez muzyki? Lubisz mieć swoje ulubione piosenki w zasięgu ręki? Jeśli tak – aplikacja Free MP3 Downloader zachwyci Cię swoją prostotą.

Free MP3 Downloader jest (jak już sama nazwa wskazuje) darmową aplikacją, która umożliwia pobieranie muzyki z sieci. Budową zbliżona jest do zwykłej przeglądarki internetowej typu ,,Safari”. Po otwarciu aplikacji, na dole ukazuje nam się pasek z pięcioma opcjami.

Zajmijmy się najważniejszą z nich. Browser, czyli standardowa przeglądarka stron. Aplikacja zachęca nas za każdym razem do korzystania z zasobów powszechnie dostępnej i legalnie wstawionej przez wykonawców muzyki. Nie ukrywajmy jednak, że każdy słucha tego, na co ma ochotę, a nie tego, co akurat jest ,,w promocji”.

Zasada jest prosta: wchodzimy w wyżej wymienioną opcję ,,browser”, wpisujemy stronę, z której zwykle pobieramy muzykę. Zależnie od witryny klikamy np. ,,zapisz na komputerze” – aplikacja wtedy budzi się do życia i prosi nas o podanie tytułu utworu. Pobieranie odbywa się szybko i sprawnie.

Program wyposażony jest we własną playlistę i odtwarzacz muzyki, co umożliwia natychmiastowe wysłuchanie pobranych piosenek i stworzenie listy ulubionej muzyki. Odtwarzacz oferuje standardowe opcje. Moją uwagę szczególnie zwróciła możliwość wycinania wybranych kawałków utworów. Zdecydowanym plusem jest możliwość włączenia trybu samochodowego, dzięki któremu możemy w prosty sposób korzystać z Audio Player’a podczas jazdy.

Free MP3 Downloader pobrać można za darmo z AppStore. W trakcie korzystania z programu jesteśmy zmuszeni do oglądania reklam. Za niecałego dolara można je usunąć. Uważam jednak, że nie są one na tyle uciążliwe, by była taka konieczność.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close