Run Stickman – Temple Run wśród linijek? Proszę bardzo!

Jeżeli nie znudziło Wam się jeszcze granie w różnego rodzaju klony znanego i popularnego Temple Run, mamy dla Was kolejną tego typu produkcję. Drodzy Czytelnicy, przedstawiamy Wam Run Stickamana.

Akcja opisywanej gry rozgrywa się w świecie dla człowieka niedostępnym, czyli tam, gdzie zwykłe ołówki, nożyczki, linijki czy inne przybory szkolne są gigantyczne niemal jak dla nas drapacze chmur w Nowym Jorku.

Główny bohater Run Stickmana jest zwykłym czarnym ludzikiem wyposażonym w parę rączek, nóżek i głowę z oczkami oraz buźką. Naszym zadaniem jest kierowanie go przed siebie tak długo, jak tylko będziemy w stanie. Oczywiście, jak to zwykle bywa w przypadku tego typu produkcji, nie wiemy, po co tak naprawdę sterowana przez nas postać biegnie. Nie ma też żadnej fabuły, która napędzałaby nieco rozgrywkę.

Przeszkód, jaki przychodzi nam omijać podczas gry, jest całe mnóstwo. Poza przepaściami unikamy gumek do ścierania nożyczek i lasek dynamitu. Od czasu do czasu przychodzi nam także skręcać w odpowiednią stronę, no i – oczywiście – zbierać monety.

Cała zabawa sprowadza się tylko i wyłącznie do śrubowania i bicia własnych rekordów. Nie ma globalnej klasyfikacji wyników, nie można też porywalizować ze znajomymi z Facebooka. Szkoda, bo to właśnie dlatego Run Stickman robi się nudny po około dziesięciu minutach.

Run Stickman do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button