iTaxi.pl – wozimy się po mieście

iTaxi.pl to kolejna aplikacja, umożliwiająca zamówienie transportu z każdego miejsca w kraju. Jeżeli często korzystasz z tego środka komunikacji – będziesz zadowolony z możliwości, jakie daje iTaxi.pl. Jeśli do tej pory nie ,,woziłeś” się taxami – zaopatrz się w tego typu apkę – nigdy nie wiadomo, kiedy będzie potrzebna podwózka.

taxi2

Twórcy aplikacji pomyśleli o wszystkim. Początkowo, jak to zwykle bywa w tego typu programach, musimy zgodzić się na udostępnienie informacji o aktualnej lokalizacji. Na mapie wyskakuje dokładny adres, pod jakim się obecnie znajdujemy z dokładnością do numeru dom

Gdy ustalimy już ,,formalności” i podamy numer telefonu, zostanie nam tylko czekać na dogodny moment do zamówienia taxy.

W opcjach aplikacji znajdziemy wiele przydatnych informacji. Wchodząc w ustawienia dodatkowe, możemy zaznaczyć: możliwość płacenia kartą płatniczą, kartą kredytową, gotówką. Udogodnieniem dla rodziców jest szansa na sprawdzenie, czy w pojeździe zainstalowany jest fotelik dla dziecka.

taxi3
Osoby podróżujące ze zwierzętami też znajdą coś dla siebie. Zaznaczając ,,zwierzęta”, mamy gwarancję, że pan, który przyjedzie pod wskazany adres nie nakrzyczy na nas tylko dlatego, że chcemy przewieźć zwierzaka.

Jeżeli wszystkie kryteria już zaznaczyliśmy, nie pozostaje nam nic innego, jak kliknięcie ikonki ,,zamów”. Po takim wysłaniu zlecenia, otrzymujemy informacje jaką firmą przewozową będziemy się poruszać i jak długo przyjdzie nam czekać na przyjazd taksówki.

Podsumowując: bardzo przydatna aplikacja, szczególnie w dużych miastach.

Do pobrania w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button