AppSale – promocje w AppStore #6

Nie zawsze poniedziałek musi kojarzyć się nieprzyjemnie – mamy nadzieję, że dzięki cyklowi AppSale, który macie możliwość przeglądać w każdy poniedziałek, tydzień rozpocznie się pozytywnie. Jakimi przecenami w ostatnich dniach uraczył nas AppStore? Sprawdźmy! Pamiętajcie, że wyprzedaże są ograniczone w czasie – być może to ostatnia chwila na pobranie aplikacji za darmo!

1. Voicemod – aplikvoiceacja stworzona z myślą o osobach, które mają niecne plany. Zastanawiałeś się kiedyś, jak brzmiałby Twój głos w zmienionej komputerowo wersji? Teraz masz szansę to sprawdzić. Twórcy apki umożliwiają nam nagranie dowolnej treści i odtworzenie jej w zniekształconej wersji.

voice2

Nasz głos jest nierozpoznawalny – można zrobić znajomym niezły numer. Istnieje oczywiście możliwość zapisywania każdego nagrania, dzięki czemu, podobnie jak w filmie ,,Kevin sam w domu”, odtwarzając kolejno pliki, robimy innych w konia.

voice3

Jak zmienia się nasz głos? Wybieramy jedną z kilkunastu dostępnych opcji – przez maskę, kosmiczny, mówca, idiotizer, robotyczny i wiele, wiele innych.

Zabawa przednia a aplikacja darmowa (do niedawna kosztowała$1,99). Do pobrania w AppStore za free.

 

strz2. Alien Shooter – Survive – strzelanka nie z tej ziemi. Dlaczego nie z tej ziemi? Naszym zadaniem jest zabicie dziwacznych potworów, otaczających nas z każdej strony. Gra nie zachwyca być może grafiką, jednak zdecydowanie wciąga i daje możliwość wykazania się umiejętnościami szybkiej reakcji i logicznego myślenia.

strz2

Główny bohater porusza się po planszy, na której są poustawiane różnego rodzaju przedmioty, może kryć się za zabudowaniami, strzelać z różnego rodzaju broni. Niektóre zabite potwory dają możliwość zyskania dodatkowych fantów.

strz3

Jak to zwykle bywa w strzelankach, mamy ograniczony poziom życia – widzimy go w lewym górnym rogu. Dzięki niemu, wiemy na jak zaawansowaną walkę możemy się nastawić. Często jest tak, że ratuje nas tylko ucieczka.

Sterowanie jest proste i wygodne.

Do tej pory gra kosztowała $0,99, obecnie można ją pobrać za darmo w AppStore.

 

odd3. Universal Breathing – Pranayama Free – co powiecie na relaks za pomocą oddechu? Medytowaliście kiedyś? Jeśli tak – aplikacja umożliwi Wam udoskonalanie technik relaksacji. Jeżeli natomiast nie – zobaczycie w jak prosty sposób – za pomocą harmonii własnego ciała można uzyskać spokój ciała i duszy.

odd2

Aplikacja jest bardzo rozbudowana. Każdy może dobrać poziom oddechowych ćwiczeń do swojego zaawansowania. W opcjach ustawiamy muzykę, która jest bardzo ważnym elementem w prawidłowym wykonywaniu oddechów.

odd3

Wirtualna sylwetka człowieka pokazuje nam pozycję, w jakiej powinniśmy się znaleźć. Ruch mięśni naszego nauczyciela też nie jest przypadkowy – ukazuje nam które mięśnie powinny się poruszać podczas każdego ćwiczenia. Główną rolę odgrywa tu przepona.

Wdech, wydech i pobieramy! Uchrońcie się przed hiperwentylacją, której możecie się nabawić przeglądając poprzednią cenę apki (€3,99). Za darmo w AppStore.

 

slim4. Simon Snail Racing, czyli wyścigi ślimaków. Wbrew pozorom, te małe stworzenia potrafią dzięki naszej pomocy poruszać się bardzo szybko. Macie ochotę na małe ściganko?

W jaki sposób twórcy aplikacji udowadniają, że gra nie jest nudna i wolna, jak tytułowe ślimaki? Wszystko zależy od naszej szybkości – to my jesteśmy ,,motorem napędowym” zawodnika.

slim2

W górnej części ekranu wyświetlane są kolejno kolorowe kółka – ich kolejność i kolory nie są bez znaczenia. Analogicznie do górnego paska – na dole mamy odpowiedniki kolorystyczne prezentowanych wyżej figur. Naszym zadaniem jest naciskanie prawidłowego koloru w jak najszybszym czasie, aby ślimak wyprzedził swoich rywali. Uwierzcie – to nie jest takie proste, jak może się wydawać.

slim3

Mamy możliwość gry w single lub multiplayer’a. W każdej chwili możemy sprawdzić swoje wyniki w tabeli.
Gra idealna na posiedzenia w toalecie ;)
Polecam!

Do tej pory za tą przyjemność trzeba było zapłacić $0,99, po co przepłacać, skoro w tym momencie można pobrać Simon Snail Racing za damo!?

 

niem5. Bundesliga Fussball – mobilny niezbędnik każdego, kto interesuje się piłką nożną. Program pozwala nam na śledzenie aktualnych wyników osiąganych przez drużyny występujące w najwyżej klasie rozgrywkowej w Niemczech.

niem3

Poza rezultatami z bieżących kolejek, istnieje możliwość przeglądania tabeli oraz terminarza Bundesligi. Górny pasek pozwala nam na szybko „przechodzenie” między poszczególnymi kolejkami, co jest wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem.

niem2

Minusem programu jest bez wątpienia brak języka polskiego czy chociażby angielskiego. Nie trzeba jednak być poliglotą, by odczytywać nazwy zespołów czy punktacje w tabeli.

Pobierz za darmo w AppStore. Nie czekaj – wkrótce cena może wrócić do poprzedniego poziomu – $0,99.

 

logo6. Logo Quiz Ultimate – myślisz, że jesteś specem od wszelkich znaków reklamowych? Sprawdź się w quizie, który został stworzony z myślą o ludziach, którzy mają ,,obcykane” loga znanych firm. Słyszałeś kiedyś o Pumie, Adidasie, Skodzie, Playboy’u? Jeżeli tak – startuj – dobra zabawa gwarantowana.

logo2

Jeżeli nie kojarzysz zbyt wielu marek – warto przebrnąć przez quiz z pomocą wyszukiwarki internetowej – nauczysz się wielu ciekawych rzeczy i będziesz logowym mistrzem świata ;)

logo3

Za wykazanie się wiedzą, otrzymujemy punkty. Odgadnięcie wszystkich znaków skutkuje awansem do kolejnego poziomu.

Pobierz za darmo z AppStore. Jakiś czas temu za quiz trzeba było zapłacić kilka dolarów.

 

Na dziś to już wszystko. Śledźcie AppSale na bieżąco – oszczędzajcie z nami! Dzielcie się swoimi opiniami o przedstawianych przez nas promocjach. Na jakie aplikacje się skusiliście? Jakie Was zachwyciły, jaki rozczarowały? Pamiętajcie – tworzymy dla Was!

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button