Moje Pierwsze Słówka – polsko-angielska gra edukacyjna dla dzieci

Na Moje Pierwsze Słówka natknęłam się a wyprzedażach. Aplikacja w podstawowej wersji jest zupełnie darmowa i zawiera ograniczoną ilość możliwości. Jest to jeden z programów, na który nie żałowałabym pieniędzy, gdybym była świeżo upieczoną mamą! Sama chętnie spędziłam czas w programie, ucząc się przy okazji obcych słówek.

Opisywana aplikacja jest fantastyczną, interaktywną propozycją dla dzieci w wieku do 5 lat, które dopiero uczą się mówić. Połączenie dwóch języków – polskiego i angielskiego sprawia, że jednocześnie maluch przyswaja nie tylko swój rodzimy język, ale także obcy. Autorzy obiecują, że wkrótce nastąpi aktualizacja, w której dostępny będzie także język hiszpański, francuski, niemiecki, oraz chiński.

Poruszanie się po programie jest banalnie proste. Po uruchomieniu, otwiera się strona z kafelkami. Do wyboru mamy aż 16 kategorii słówek. W każdej z nich znajdziemy ciekawe obrazki, które zostają przetłumaczone na oba języki. Przykładowymi kategoriami są: alfabet, cyfry, zwierzęta, ubrania, ciało i wiele więcej.

Przykładowo – wchodząc w alfabet, pokazuje nam się literka na pełnym ekranie. Lektor czyta ją wyraźnie w języku polskim, a następnie pokazuje zdjęcie z przedmiotem zaczynającym się na daną literkę. Chwilę później, lektorka wymawia literę w języku angielskim i analogicznie przedstawia zdjęcie z angielskim podpisem.

W ustawieniach aplikacji możemy zmienić czcionkę, kolory, lektorów, oraz wiele innych przydatnych funkcji. Jeżeli nie chcemy angażować dziecka w naukę języka obcego, możemy wyłączyć zlecenie w ustawieniach narzędzia.

Muszę przyznać, że pełna wersja jest bardzo zachęcająca. Mieści się w niej aż 500 słów. Darmówka jest okrojona. W każdej kategorii znajdziemy maksymalnie trzy obrazki, wraz z opisami. Możemy zaznaczać ulubione fotografie, aby systematycznie do nich wracać, bez konieczności ponownego wyszukiwania. Istnieje również szansa na losowe wybieranie kategorii. Jest to dużym plusem, kiedy dziecko zapozna się z zawartością aplikacji Tomasza Siemczyka i a ochotę na małą powtórkę. Zachęcam do wykupienia pełnej wersji. W bannerze poniżej możecie wypróbować wersję lite.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close