kiedyforsa.pl – sprawdź, kiedy możesz spodziewać się przelewu

Jeśli podobnie, jak mnie, zdarza Wam się odświeżać konto bankowe co kilkanaście minut w nadziei na to, że oczekiwane pieniądze już się pojawiły, powinniście zdecydowanie skusić się na kiedyforsa.pl. Kiedy Forsa to portal internetowy, na którym można sprawdzić kiedy możemy spodziewać się pieniędzy na koncie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, autorzy strony zadbali o aplikację mobilną, która będzie towarzyszyła użytkownikom przez cały czas, siedząc grzecznie w pamięci telefonu.

Załóżmy, że jesteście w Aliorze (nie ma tu żadnego lokowania produktu). Ustalacie datę, oraz godzinę, o której został zlecony przelew. Szef Wam mówi, że wysłał wczoraj o 10, więc zaznaczacie taką godzinę na pasku górnym. Wasz boss jest w mBanku. Klikacie więc na odpowiednią zakładkę, a następnie aplikacja automatycznie przelicza wszystkie parametry i wskazuje dzień, oraz godzinę, kiedy powinniście zobaczyć pieniądze na swoim koncie.

Jeżeli chodzi o sprawdzalność, oczywiście autorzy apki niczego nie gwarantują, lecz z moich doświadczeń wynika, że wszystko zawsze było na czas. ANTiSoftware zadbało również o klientów, którzy nie znają banku, z którego ma nadejść przelew. Wystarczy wpisać numer konta adresata, aby dowiedzieć się, w jakim banku trzyma swój szmal.

Zależnie od instytucji finansowej, kwoty są księgowane do 9, do 15, oraz w innych godzinach. Przelewy wewnątrzbankowe są realizowane natychmiastowo. Ale w zasadzie … czy musicie to wiedzieć? Absolutnie nie! Wystarczy zaopatrzyć się w opisywaną aplikację i wiedzieć, kiedy można planować zakupy.

Program jest bardzo prosty w obsłudze a jego interfejs nie jest nachalny. Podsumowując: absolutny must have każdego, kto dokonuje przelewów za pomocą konta internetowego.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button