MapaMap 2012 – system nawigacji satelitarnej na Euro

Mistrzostwa Europy 2012 zbliżają się wielkimi krokami. Niektórzy z naszych Czytelników pewnie już teraz zaczynają planować swoje wypady na mecze w ramach najbliższego Euro. Jeżeli Ty również planujesz w tym roku obejrzeć jakiś mecz piłkarskich ME na żywo na stadionie, z pewnością zainteresuje Cię przygotowana specjalnie dla kibiców nawigacja MapaMap 2012.

Opisywana aplikacja jest systemem nawigacji zawierającym szczegółowe mapy dwóch krajów:  Polski i Ukrainy, oczywiście ze szczególnym naciskiem na miasta, w których znajdują się stadiony zbudowane na Euro 2012, a więc, między innymi, Kijów, Warszawę, Wrocław i Gdańsk.

Poza funkcjami dostępnymi w tradycyjnych programach służących do nawigacji kierowców, kibicowska edycja programu „MapaMap” będzie w stanie poprowadzić użytkownika do najbliższej strefy kibica, punktu gastronomicznego, a nawet hotele, w których mieszkać będą finaliści najbliższej piłkarskiej imprezy Starego Kontynentu.

Co ciekawe, „MapaMap 2012” posiada również zaprogramowane bazy treningowe drużyn występujących na Euro 2012. Jeśli więc nie mieliśmy szczęścia w losowaniu wejściówek, dzięki opisywanej nawigacji możemy pojechać na trening, na przykład, reprezentacji Portugalii czy Hiszpanii.

Do głównych atutów pierwszego programu nawigacyjnego stworzonego dla kibiców na pewno zaliczyć można także fakt, że działa on w trybie offline, tak więc do prawidłowego działania nie potrzebuje połączenia jakiegokolwiek z Internetem (automatycznie zajmuje jednak więcej miejsca na karcie pamięci).

Jeśli chodzi o komunikaty językowe, to „MapaMap 2012” oferuje użytkownikom mapy i informacje w trzech językach: angielskim, niemieckim oraz – rzecz jasna – polskim.

Oczywiście, ze względu na ilość posiadanych funkcji, produkt studia IMAGIS nie należy do bezpłatnych. Za androidową wersję półroczną należy bowiem zapłacić 99 złotych. Jak czytamy na stronie producenta, wkrótce w sieci powinna pojawić się również „MapaMap 2012” stworzona z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego iOS.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button