My Piano – androidowe pianino stworzone dla wszystkich

Czy gdy byliście mali marzyliście o tym, by grać na jakimś muzycznym instrumencie, lecz albo nie chcieli zgodzić się na to Wasi rodzice, albo po prostu sami nie byliście przekonani co do swoich uzdolnień muzycznych? Jeżeli tak, to z pewnością zainteresuje Was aplikacja „My Piano”, która pozwala zamienić nasze urządzenie z Androidem w sprawne pianino.

Z racji tego, że sam nie należałem nigdy do fanów gry na jakichkolwiek instrumentach, mogę z całą pewnością powiedzieć, iż opisywana w tym wpisie aplikacja powinna spodobać się każdemu bez względu na uzdolnienia  i wiedzę muzyczną zdobytą w przeszłości.

Dlaczego tak twierdzę? Ponieważ „My Piano” to przede wszystkim narzędzie pozwalające nam „pobawić” się pianinem w taki sposób, na jaki tylko mamy ochotę i to – co bardzo ważne – bez chodzenia na specjalistyczne kursy bądź wypożyczania czy kupowania sprzętu muzycznego zajmującego przecież bardzo wiele miejsca w mieszkaniu.

Program stworzony przez Borce’a Trajkovskiego posiada sześć różnych motywów graficznych pozwalających nam na dostosowanie wyglądu pianina według własnych upodobań.

Poza tym warto na pewno napisać, że w „My Piano” można znaleźć aż siedem efektów dźwiękowych, dzięki którym możemy stworzyć jeszcze bardziej oryginalny utwór.

W jednej z najlepszych (a zarazem najprostszych) aplikacji dostępnych na urządzenia z Androidem nie mogło też, oczywiście, zabraknąć opcji nagrywania muzycznych dzieł powstałych dzięki narzędziu od Borce’a Trajkovskiego. Ta funkcja powinna szczególnie spodobać się rodzicom lubiącym nagrywać wszelkie poczynania swoich pociech.

Oczywiście „My Piano” nie można uznawać za profesjonalny program. Mimo wszystko jest to na pewno aplikacja godna polecenia dla każdego, kto choć raz w życiu marzył kiedyś o spróbowaniu swoich sił w Szkole Muzycznej.

Opisywane w tym wpisie narzędzie możecie pobrać zupełnie za darmo z Google Play i zabrać na najbliższe spotkanie ze znajomymi (efekt zdziwienia gwarantowany ;))

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button