Bio Inc. – zainfekuj ciało człowieka i doprowadź go do śmierci

Kojarzycie Plague i Infection Bio War? Obie produkcje opisywaliśmy jakiś czas temu i sądząc po odsłonach, bardzo przypadły Wam do gustu. Bio Inc. to najnowsza gra tego typu, która dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em. We wspomnianych tytułach naszym celem było wprowadzenie na światową arenę groźnych wirusów, które zabijały ludność w zastraszającym tempie.

W przypadku Bio Inc. skupimy się na jednostkach. Będziemy zarażać poszczególnych ludzi znanych nam z imienia i nazwiska. Każda postać występująca w grze może być przez nas nazwana (w ten sposób możemy zemścić się na nielubianym koledze, bądź własnym szefie). Kiedy już imię i nazwisko zostanie wpisane, przyjdzie nam wybrać jednej z 3 trybów. Klasycznie: łatwy, średni, bądź trudny, nazwane trochę bardzie profesjonalnie.

Produkcja podzielona jest na dwie strefy. W jednej znajdziemy ciało ludzkie z poszczególnymi układami i wirusami kolejno atakującymi narządy (w tym też trybie możemy zbierać ważne dla nas cząstki wirusów). Druga strefa to nasze tajne laboratorium, w którym walczymy ze zdrowym organizmem.

Naszym zadaniem jest rozwijanie kolejnych symptomów choroby, jak na przykład kaszel, problemy z nerwami, bóle głowy, paraliż itp. by w końcu układ odpornościowy pacjenta się poddał, przechodząc do stanu wegetacji. Im więcej objawów uda nam się wywołać, tym szybciej osoba zejdzie z tego świata.

Warto wiedzieć o tym, że w trakcie naszego zarażania, pacjenci odwiedzają lekarzy, przyjmują leki i czasem są nawet hospitalizowani. Jest to wielkie utrudnienie, bo zamiast pogrążać się w chorobie, zdrowieją. A to nie jest nasz cel. W takich przypadkach należy zwiększyć siły i uderzać w coraz silniejsze układy. Wystarczy doprowadzić do ruiny jeden z układów, by pacjent się wykończył.

Co prawda mało etyczne jest uśmiercanie ludzi, jednak w grach chyba możemy przymknąć na to oko. Jeżeli wspomniane wyżej aplikacje Wam się podobały, Bio Inc. z pewnością również będzie Waszą ulubioną rozrywką na najbliższych kilka dni ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Bio Inc. Platinum - Biomedical Plague9262-9518 QUEBEC INC.Games13,99 złDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close