Frenzy Fugu Fish – ryba potrzebuje pereł, pomożesz jej?

Niektórzy z naszych Czytelników są zwolennikami bardziej rozbudowanych mobilnych produkcji. Są również jednak pewnie i tacy, którzy w grach cenią sobie przede wszystkim ciekawy pomysł oraz prostotę. I to właśnie przedstawicielom tego drugiego grona powinna przypaść do gustu sympatycznie wyglądająca gra Frenzy Fugu Fish z jeszcze sympatyczniejszą rybką w roli głównej.

Zacznijmy od zasad opisywanej w tej wpisie produkcji. W grze Frenzy Fugu Fish wcielamy się w postać mieszkającej w Oceanie ryby, która za wszelką cenę chce zdobyć znajdujące się pod wodą perły. Oczywiście naszej bohaterce przeszkadzają inne morskie stworzenia takie jak, na przykład, meduzy potrafiące ukąsić.

To, co z pewnością większości z Was powinno spodobać się w grze stworzonej przez Milana Mancela, to przede wszystkim przyjemna dla oka oprawa graficzna, dzięki której we Frenzy Fugu Fish gra się naprawdę przyjemnie. Atutem produkcji są też na pewno skutecznie oddające morski klimat efekty dźwiękowe.

Według nas, w opisywanej aplikacji na uwagę zasługuje również dość dobrze przemyślane sterowanie, które nie odbywa się w sposób tradycyjny (klawisze na wyświetlaczu), lecz za pomocą akcelerometru spełniającego swoją funkcję bez większych błędów występujących podczas gry.

Jeśli chodzi natomiast o liczbę poziomów, to w grze Frenzy Fugu Fish jest ich wystarczająco, gdyż w sumie gracz musi przejść 45 poziomów podzielonych na trzy specjalnie stworzone podwodne światy.

Co bardzo ważne, produkt autorstwa Milana Mancela nie jest wcale poziomem trudności dostosowany do dzieci. Oznacza to, że nawet i dorosła osoba może mieć kłopoty z przejściem danego levelu (dotyczy to przede wszystkim końcowych etapów), a to jak najbardziej można zaliczyć do plusów kolejnej już morskiej aplikacji dostępnej w Google Play.

Użytkownicy Androida mogą Frenzy Fugu Fish pobrać zupełnie za darmo, wchodząc na stronę sklepu internetowego Google

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button