Zgaduj 2 – popisz się wiedzą

Tym razem gra polskiego twórcy, którym jest Łukasz Kobyliński. Naszym zadaniem jest po prostu… odpowiadanie na pytania z bazy tysiąca, które zostały tam umieszczone. Swego rodzaju quiz.

Gra wyposażona jest w dwa tryby rozgrywki. To Trening oraz Turniej. Pierwszy z nich oferuje nam możliwość walki z przeciwnikiem, który siedzi obok w czterech rundach. Wygrywa oczywiście ten, który zdobył więcej punktów. Do dyspozycji otrzymujemy dwa poziomy trudności. Normalny oraz trudny. Brakuje łatwego. Wartość odpowiedzi spada wraz z czasem, zaczynając od 1000pkt., Jeśli minie cały czas albo odpowiemy źle – dostajemy 0pkt.

Drugim trybem jest zwykły trening. Nie ma tutaj żadnych punktów, czasu oraz czegokolwiek. Zwykłe pytanie i odpowiedź. Możemy jednak później sprawdzić swoje ogólne statystyki w menu wyniki. To samo tyczy się oczywiście turnieju, którego to statystyki przejrzeć możemy również.

Program posiada bazę prawie tysiąca pytań z rożnych dziedzin. Historia, sport, geografia, film, mitologia, kosmos i wiele innych. Zagadki są bardzo różne i powiedzmy sobie szczerze – nie ma tam pytań, na które nie ma odpowiedzi. To konkretne, dość proste pytania, na które odpowiedzi zna praktycznie każdy. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni co do tego, czy na pewno źle odpowiedzieliśmy, to możemy kliknąć na literę i, która przekieruje nas na Wikipedię, by udowodnić nam nasz błąd.

Aplikacja wygląda strasznie prosto. Nieskomplikowane menu, które to doskonale pasuje do aplikacji. Brak jakichkolwiek dźwięków, które są tutaj rzeczywiście zbędne.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button