Homestyler – mobilne dekorowanie dla każdego!

Planujecie przemeblowanie w pokoju albo decydujecie się na odświeżenie kolorów na ścianach? Jeżeli po prostu w najbliższym czasie planujecie wprowadzić jakiekolwiek zmiany w Waszych czterech kątach, koniecznie musicie mieć w swoim smartfonie zainstalowaną aplikację Homestyler.

Homestyler to aplikacja użytkowa, dzięki której w niezwykle łatwy sposób sprawdzicie, czy planowane przez Was zmiany w mieszkaniu będą dobrze wyglądały. Program stworzony został w taki sposób, by nie tylko pozwalać nam na korzystanie z projektów wirtualnych czterech kątów, lecz także móc wykorzystać zdjęcia własnego mieszkania.

Opisywana apka posiada narzędzia, pozwalające sprawdzić nam, jaki kolor najlepiej pasowałby do danego wnętrza oraz gdzie powinno się rozmieścić dane meble. Co ciekawe, umieszczone w programie przedmioty możemy kupować. Opcja dostępna jest jednak tylko i wyłącznie dla osób mieszkających w Stanach. Dobrze jednak, że meble w Homestyler nie są jedynie wymysłem grafików, lecz istnieją naprawdę. To – według mnie – naprawdę duży plus.

Obsługa aplikacji nie powinna sprawić problemów nawet dziecku. Wszystko odbywa się niezwykle intuicyjnie poprzez wykorzystanie ekranu dotykowego. Jeżeli zatem szukacie czegoś prostego, a jednocześnie bardzo przydatnego – z czystym sumieniem można polecić Wam Homestylera!

Warto dodać, że każdy projekt stworzony w programie możemy zapisywać, a także udostępniać w portalach społecznościowych. Istnieje również opcja oceniania cudzych pomysłów na dekorację wnętrz.

Homestyler do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button