Fruits Memory – poćwicz swoją pamięć!

Jak wiadomo, aby poprawić swoją pamięć każdy z was powinien ją ćwiczyć. A jak to robić? Oczywiście na przykład poprzez zapamiętywanie poszczególnych elementów. Bardzo świetnie się sprawdzają tutaj gry, w których musimy odkrywać pary takich samych kart, dopóki nie odkryjemy wszystkich jednakowych par. Na samym początku można było zagrać w tego typu gry tylko w rodzaju planszowym. Teraz możemy również zagrać w coś takiego na naszym telefonie. Jest to zabawa odpowiednia nie tylko dla najmłodszych.

Gra Fruits Memory to prosta aplikacja. Chodzi tutaj bowiem o odkrywanie poszczególnych owoców izapamiętywaniu, w którym miejscu one były. Bowiem chodzi, aby odkryć wszystkie owoce. Jednak znikają one dopiero wtedy, gdy odkryjemy ich parę. Odkrycie dwóch różnych owoców, powoduje oczywiście ich powrót do puli.
Wówczas wystarczy zapamiętać, w jakim miejscu się znajdują. Dzięki temu gra ćwiczy naszą pamięć. Do przejścia mamy 12 poziomów. Przy czym ze wzrostem poziomu, wzrasta również poziom trudności. Dlatego gra z pewnością wciągnie nie tylko najmłodszych użytkowników, ale również i starszych graczy, używających smartfonów. Twórcy gry zapowiadają, że gra systematycznie będzie powiększana o kolejne poziomy. Możemy również ustawić sobie tutaj zwykła rozgrywkę lub na czas. Dzięki czemu możemy trochę wytężyć mózg lub po prostu się odprężyć.

Sterowanie oczywiście jest bardzo proste, bowiem wystarczy klikać na poszczególne karty z owocami. Jeśli chodzi o grafikę, to naprawdę jest ona przyjemna dla oka.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button