The Simpsons: Tapped Out – odbuduj miasto, które zburzył Homer!

Chyba każdy miłośnik kina zna rodzinę Simsonów. Zarówno w wersji kinowej jak i serialowej. Ta niezwykle śmieszna rodzinka stała się naprawdę popularna. Doczekała się nawet swojego odpowiednika w postaci gry na komputery stacjonarne PC. Dzisiaj jednak można w nią zagrać również na telefonach. Dlatego dla fanów Homera będzie to nie lada gratka. Każdy powinien ją mieć. Jest bowiem świetna jeśli chodzi o relaks po ciężkim dniu szkoły czy pracy.

Gra The Simpsons Tapped Out to mnóstwo fajnej zabawy. Oczywiście wcielamy się tutaj w głównego bohatera, czyli Homera, który przypadkowo spowodował krach, że wymazał Springfield. Teraz właśnie to Twoim zadaniem jest odbudowanie tego uroczego miasteczka. Gra pozwala na tworzenie własnego miasta i własnego życia. Zatem macie okazję, aby stworzyć swoje własne Springfield. Musisz również pomóc tutaj odnaleźć Homerowi Marge, Barta, Lisa i resztę rodziny oraz przyjaciół. Naszym zadaniem jest również wykonywanie różnych zadań i poleceń, aby zarobić pączki. Gra jest naprawdę warta polecenia. Jeśli ktoś lubi tę śmieszną rodzinę, a do tego chce się dobrze zabawić, to koniecznie powinien ja mieć.

Grafika jest po prostu genialna. Praktycznie niczym nie różni się od filmowej wersji. Również wszystkie scenki, które będzie wam dane zobaczyć są naprawdę dobrze przygotowane i zadowolą z pewnością naprawdę wybrednych fanów tej, najdłuższej komedii kinowej. Gra również posiada wiele opcji językowych. Dlatego każdy na pewno mile spędzi czas na poznawaniu Springfield i pomaganiu waszym ulubionym bohaterom.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button