Where’s My Valentine – doprowadź wodę do Swampy’ego!

Czy pamiętacie grę Where’s My Water? Jest to bardzo popularna gra Disneya. Gra zyskała naprawdę wielu fanów. Bowiem była wykonana bardzo estetycznie, a do tego miała ciekawą grafikę no i oczywiście potrafiła zająć nam czas na naprawdę długo. Bowiem czasem grało się w nią po kilka godzin i nie było wiadomo, gdzie ten czas właściwie uciekł. Dlatego też gra doczekała się swojej kontynuacji i nowej odsłony.

 

Mianowicie gra tym razem otrzymała nazwę Where’s My Valentine. Co prawda jest już po walentynkach, jednak mimo wszystko warto w nią zagrać. W szczególności gdy jesteście szczęśliwie zakochani lub po prostu chcecie poznać nowe przygody naszych bohaterów i spędzić miło czas. Gra jest naprawdę świetna i gwarantuję, że wprowadzi was w stan miłosnej euforii. Głównymi bohaterami są już bardzo dobrze wam znane dwie postacie, a mianowicie Swampy oraz Agent P. Tym razem muszą się oni uporać z 12 poziomami o tematyce miłosnej. Każdy z nich otrzymał po 6 różnych plansz. Każdy z poziomów został przygotowany oczywiście z myślą o zakochanych. Możecie tutaj zatem spotkać kanały w kształcie serc, czy miłosne wysepki. Oczywiście znów musimy odpowiednio poustawiać wszystkie dźwignie oraz zawory, a także wydrążyć ziemię, aby dostarczyć wody naszemu przyjacielowi.

 

Gra ma naprawdę dobra grafikę. Zatem utrzymuje w dalszym ciągu swój poziom. Muzyka również jest odpowiednia. Dlatego też gra jest naprawdę godna polecenia. Bowiem spędzicie z nią kilka naprawdę miłych chwil i z pewnością nie będziecie żałować.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button