Road Trip Zombie – zabijaj i uciekaj przed zombie!

Temat zombie był jest i pewnie jeszcze będzie dość popularnym motywem. Tego ile powstało na ten temat gier oraz filmów, nawet nie da się policzyć. Wiadomo głównym motywem jest to, że zombie zabijają ludzi, zjadając ich, zarażając i rozszarpując. Dlatego jeśli nie znudziły się wam jeszcze gry, w których główna rolę odgrywają właśnie te stwory, to koniecznie powinniście zwrócić uwagę na Road Trip Zombie.

 

Gra Road Trip Zombie polega na tym, że uciekamy przed zgłodniałą horda zmobiaków, które poruszają się różnymi pojazdami. Przez plansze poruszamy się specjalnym pojazdem. Gra jest o tyle ciekawa, że oprócz tego iż musimy uciekać przed zombie napotkanymi po drodze oraz je zabijać, to dodatkowo musimy, naprawdę sprawnie operować naszym pojazdem. Bowiem bardzo łatwo jest zaliczyć kraksę. Gracz posiada do wyboru aż jedenaście rodzajów pojazdów oraz kilka różnych broni. Po drodze oczywiście możemy także zbierać monety, dzięki którym zarówno broń jak o pojazdy, mogą być przez nas ulepszane, aby stawały się jeszcze skuteczniejsze w likwidowaniu tych wszystkich żywych trupów. Gra jest ciekawa, dlatego z pewnością pochłonie wam kilka godzin, które będą wypełnione dobrą zabawą, która będzie przepełniona waszymi emocjami, gdy samochód zderzy się z pojazdem zombie lub przejdziecie poszczególne poziomy.

Jeśli chodzi o grafikę, to trzeba przyznać, że jest ona naprawdę starannie wykonana, dzięki czemu cieszy nasze oko. Muzyka również nie odbiega jakoś mocno w złą stronę. Dlatego też fani żywych trupów, zapewne będą zadowoleni z prezentowanej aplikacji.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button