Little Big City – zaprojektuj i zbuduj miasto!

Little Big City – na początku tylko puste zielone pola z siatką dróg. Nie jesteś na szczęście rzucony na głęboką wodę. Dostaniesz bardzo przyjazną asystentkę, która wprowadzi Cię w szczegóły i da wskazówki co do czynności.

Oczywiście poza doskonałą asystentką podczas gry będzie towarzyszyło Ci wielu specjalistów, którzy podpowiedzą ci jak należy prowadzić biznes.

Musisz zaprojektować oraz zbudować swoje miasto, powiększać ilość bloków mieszkaniowych, aby zwiększyć populację. Będziesz musiał starać się zapewnić zapas żywności swoim mieszkańcom więc warto zainwestować w działki rolnicze.

Używaj swojej wyobraźni i kreatywności umieszczając w grze wiele funkcjonalnych budynków oraz ciekawych dekoracji.

Na górze ekranu znajdziesz liczniki zasobów – potrzebują stałego monitorowania, więc nie zapominaj o nich. Dzięki nim możesz stale kontrolować wszystko i uzupełniać braki.

Aby zbudować miasto potrzebujesz funduszy. Możesz zarabiać m.in. poprzez zbieranie czynszu od mieszkańców jak i przedsiębiorstw.

Mikro – płatności to bardzo ciekawy sposób na tą grę. Jeśli prawidłowo będziesz nimi zarządzał możesz naprawdę zyskać wiele dochodów. Będzie to rewelacyjne dla twojego miasta.

Little Big City jest dobrą grą w swoim gatunku.
Grafika jest odpowiednio przejrzysta.

Plusem jest także to, że nie posiada reklam, co zwykle irytuje graczy.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button