Mia (gra w kości) – Hazard bez ryzyka straty pieniędzy!

Jak wiadomo nie od dzisiaj bardzo wiele osób lubi hazard. Oczywiście fajnie jest od czasu do czasu zagrać i być może przy odrobinie szczęścia, może wygrać trochę pieniędzy. Jednak zbyt częste odwiedziny w kasynie są tez niezdrowe, zarówno dla naszego portfela, jak i dla nas samych. Jednak jeśli lubicie grać, ale nie przegrywać swoich pieniędzy, to może warto zadbać o jakąś grę na przykład na wasz telefon. Ryzyko, że możecie przegrać fortunę jest praktycznie zerowe, a świetna zabawa pozostaje. Dlatego dziś proponuje wam Mia, czyli grę w kości.

Jeżeli lubicie grać w kości to Mia będzie dla was odpowiednią aplikacją. Wszystko czego wam potrzeba, będziecie mieli pod ręką praktycznie w każdej chwili. Mia jest prostą grą w kości z silnym naciskiem na blef. Na czym właściwie polega gra? To każdy, kto interesuje się tego typu grami powinien wiedzieć. Zatem przejdziemy od razu do sterowania. Na samym początku należy wstrząsnąć naszym telefonem, co spowoduje zamieszanie kostek w kubku. Potem trzeba podnieść kubek za pomocą dotyku palca na ekranie i przesunąć go w otworem w dół, aby wyrzucić nasze kostki. Oczywiście dodatkami w grze jest to, że możemy dostosować wystrój to znaczy rodzaj kubka oraz tło. Przy czym do tła możemy wybrać nawet jakieś własne zdjęcie z galerii. Również mamy dostępnych kilka dodatkowych sztuczek. Jednak to niech pozostanie niespodzianką. Oczywiście zasady gry również są objaśniane w aplikacji.

Jeśli chodzi o grafikę to jest naprawdę genialna. Kubek i kostki wyglądają wręcz jak żywe, dzięki czemu gra się naprawdę przyjemnie.
Gra za 3,49zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button