ChuChu Rocket – uratuj myszki przed kocimi pazurami!

Czy lubicie zwierzęta domowe? Jednymi z najpopularniejszych są oczywiście koty. A co się wiąże z kotami? Oczywiście polują one na myszy. Jak wiadomo panie na widok myszy krzyczą i wskakują gdzie się da najwyżej. Po to właśnie w domu jest kot, by złapał tę mysz. Ewentualnie jest jako pupilek rodziny. Jednak nie wszystkie myszy są straszne. Bowiem te w grach są całkiem sympatyczne. Na przykład de w grze ChuChu Rocket.

Grę ChuChu Rocket powinni kojarzyć gracze z konsoli Dreamcast. Jest to gra logiczna. A jej producentem jest popularna SEGA, która właśnie zdecydowała się na wypuszczenie tej gry na urządzenia mobilne. Dzięki czemu dziś możecie już zagrać w nią na swoich smartfonach.  Naszym zadaniem w tej aplikacji jest skierowanie przyjaznych myszek do rakiet kosmicznych tak, aby uniknąć zagrożenia ze strony kotów. Mobilna wersja gry została znacząco rozbudowana. Bowiem obecnie do dostępnych mamy 100 poziomów znanych właśnie z platformy Dreamcast, dodano ponad 2500 urozmaiconych etapów, stworzonych przez graczy z całego świata. Dzięki temu zagwarantowaną mamy doskonałą zabawę na naprawdę wiele godzin. Ponadto istnieje również możliwość zagrania w aż czterech graczy w trybie multiplayer co sprawi, że sama gra da nam jeszcze więcej zabawy. Gra jest niestety płatna, jednak te 3,85zł wydają się być rozsądną ceną, za takie możliwości.

Grafika jest naprawdę dobra. Każdy będzie zachwycony, bowiem cieszy oczy i przyjemnie się w nią gra, dzięki czas upłynie nam jeszcze szybciej, że nie będziemy wiedzieć kiedy minął.
Gra za 3,85zł w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button