Penguin Jump: Racing Ice – pomóż pingwinkowi pokonać niebezpieczny ocean!

Pingwiny to bardzo przyjemne zwierzęta arktyczne. Wielu z was zapewne zna je również z różnych filmów i bajek. Jedną z najbardziej popularnych dobranocek jest oczywiście nasz dzielny Tabaluga, natomiast jeśli chodzi o filmy animowane to każdy z pewnością choć raz widział Happy Feet. Jedna z najlepszych bajek o Arktyce. Oczywiście gier już również kilka powstało na ten temat. Kolejną z nich jest Penguin Jump: Racing Ice.

Jeśli ktoś szuka jakiejś ciekawej, wciągającej i miłej dla oka gry platformowej, to gra Penguin Jump: Racing Ice będzie dla was odpowiednia. Wcielamy się tutaj w głównego bohatera, którym jest oczywiście mały pingwinek. Skacze on po krach

pływających po oceanie i trzeba unikać jednocześnie najróżniejszych zagrożeń, jakie na nas czyhają w arktycznej wodzie. Między innymi mamy tu do czynienia z krwiożerczymi rekinami czy też ośmiornicami. Jednak napotkamy również różnych sprzymierzeńców. A mianowicie są to delfiny, wieloryby, czy tez rozgwiazdy. Podczas pokonywania trasy musimy pamiętać o zbieraniu ryb oraz unikalnych przedmiotów, bowiem dzięki nim będziemy mieli możliwość odblokowania dodatkowych poziomów. Będziemy przez to mieli jeszcze więcej dobrej zabawy.

Grafika gry jest po prostu genialna. Kolory są odpowiednio dobrane, a całość jest żywa i naprawdę przyjemna dla oka. Dlatego każdy kto w nią zagra będzie w pełni zadowolony. Gra spodoba się nie tylko najmłodszym graczom, ale również starszym miłośnikiem platformówek, którzy poszukują sposobu na przyjemne zabicie czasu.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button