Tiny Troopers 2 – mali żołnierze w akcji

Kto szuka dobrych aplikacji na weekend, niech szybko zabiera się za czytanie tego wpisu. Tiny Troopers 2 to druga część znanej i uwielbianej przez wielu produkcji studia Chillingo. Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną gry, to mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest na co popatrzeć i czego posłuchać. Ta gra to sama przyjemność. Pomimo dość męskiej tematyki – wojny i żołnierzy, ja, jako kobieta zakochałam się w Tiny Troopers 2.

Zacznijmy od sposobu sterowania w grze – to jest proste i bardzo przyjemne. Jeżeli chcemy przemieścić swojego żołnierza w określone miejsce, wystarczy kliknąć na nie palcem, a bohater będzie podążał w określoną stronę. Zielone strzałki na planszy informują nas, w którą stronę powinniśmy się udać. Podczas przechadzki po wiosce, należy zwracać uwagę na to, aby nie zostać zranionym. Cała strefa dookoła nas jest jednym wielkim skupiskiem niebezpieczeństw. Niepozorny czołg, stojący na parkingu może wystrzelić w nas pocisk. Jedyną formą obrony jest unik.

Oczywiście główny bohater, w którego postać się wcielamy, jest uzbrojony. Za punkty, jakie uzyskuje podczas kolejnych bitew, może ulepszyć swój arsenał. Dobra broń w postaci granatów przydaje się do niszczenia czołgów i innych pojazdów pancernych. Ludność można zabić z karabinu – z maszynami jest większy problem. Jestem jednak pewna, że podołacie :) Powodzenia i bawcie się dobrze.

Pobierz Tiny Troopers 2 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button