Line Runner 2 – pokonaj jak najdłuższy odcinek!

Fanów gier zręcznościowych nie brakuje. Bardzo wiele osób, szuka coraz to nowych rozwiązań i nowych gier, aby poćwiczyć się  w swojej zręczności. Oczywiście gier tego typu jest pełno. Zapewne wielu z was kojarzy grę Line Runner, gdzie trzeba było sickmanem przebiec jak najdłuższy odcinek. A całość zadania utrudniały nam różne przeszkody ustawione zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Gra cieszyła się dość sporym powodzeniem, dlatego też powstała jej druga część.

Line Runner 2 to kolejna część tej zręcznościówki. Jeśli ktoś lubi tego typu gry, to z całą pewnością będzie w pełni usatysfakcjonowany. Można byłoby pomyśleć, że jest to bardzo prosta gra, dlatego nie zaciekawi nas. Wręcz przeciwnie. Gra jest sporym wyzwaniem dla każdego z was. Bowiem naszym zadaniem jest przebiegnięcie jak najdłuższego odcinka trasy, jednak utrudniać nam to będą różne przeszkody, które zostały zawieszone w powietrzu oraz porozstawiane na ziemi. Musimy je oczywiście omijać. Odbywa się to poprzez dotykanie ekrany po prawej stronie jeśli chcemy poskoczyć, a po lewej jeśli turlać się. Jednak wykonywanie tych ruchów może przysporzyć nam nie lada problemy, gdyż nasz bohater ma naprawdę duże tempo i nie łatwo jest się wyrobić ze skokiem. Dodatkowo platforma za nami kruszy się, a każde uderzenie w jakiś przedmiot kończy naszą grę. Gracze mogą wybrać jeden z 10 różnych torów. Można także trenować bieg na łatwiejszych trasach, aby się wprawić.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona z pewnością dużo lepsza niż w części pierwszej. Niektóre mapy są bowiem nie tylko kartką papieru, ale do połowy są również jakimś widokiem. Muzyka również jest dobra.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button