Saper HD – odkryj wszystkie pola bez wpadki!

Każdy z was na pewno pamięta swój jeden z pierwszych komputerów. Wiadomo, że w grach wtedy nie było aż tak dużego wyboru, dlatego też chyba każdy grał w podstawowe gry, które otrzymujemy wraz z komputerem. Zatem jest wam doskonale znany pasjans, pająk, czy saper. Każdy kto miał kiedykolwiek styczność z komputerem na pewno grał w Sapera. Każdy siedział przed monitorem w napięciu klikając, żeby nie trafić na bombę. Rozczarowaniem było jednak natrafienie na nią, ale wtedy próbowało się od nowa i tak do skutku, nawet przez kilkadziesiąt minut.

Teraz mamy okazję zmierzyć się z zaminowanym polem na naszych urządzeniach mobilnych. Oczywiście zasady się nie zmieniły. Musimy bowiem ostrożnie odsłaniać kolejne pola i odgadywać położenie min sugerując się poszczególnymi liczbami, które wskazują ile min znajduje się na sąsiednich polach. Aby odsłaniać poszczególne pola, wystarczy oczywiście na nie klikać. Saper nie zaskoczy nas tutaj jakimiś różnorodnymi opcjami, bowiem jej twórcy postawili na jak najwierniejsze odwzorowanie oryginały. Dlatego jeśli tęsknisz za klasycznym Saperem lub chcesz mieć po prostu możliwość zgrania w niego w praktycznie każdej chwili, to Saper HD z pewnością przypadnie ci do gustu. Gra pomimo swojej prostoty, wciąga dokładnie tak samo jak jej poprzedniczka na komputer. Dlatego naprawdę warto się w nią zaopatrzyć, aby zająć nudne chwile.

Grafika jest bardzo dobra, w końcu gra wykonana jest w technologii HD. Trzyma w napięciu dokładnie tak samo jak klasyczny odpowiednik na nasze komputery.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button