100 Rooms – Otwórz wszystkie drzwi!

100 Rooms – jedna z najbardziej uleżniających i wiele wymagających gier, które z pewnością zatrzymają nas na długi czas.

Celem jest to, aby odblokować drzwi i przejść do następnego pokoju. Musisz tylko znaleźć sposób na to, a osiągniesz cel.

W każdym pokoju są ukryte przedmioty. Musisz poszukać ich i korzystać w sposób, który doprowadzi do przejścia na wyższy poziom. W każdym pokoju znajdziesz wskazówki oraz kilka przedmiotów.

Poruszanie się po pomieszczeniu jest bardzo proste. Należy tylko kliknąć na jedną z niebieskich strzałek a ekran obróci się w stronę jaką wybrałeś. Po sprawdzeniu wszystkich dostępnych zakamarków będziesz musiał określić jak użyć elementów, które odnalazłeś i zastanowić się czy to na pewno wszystkie.

Oczywiście podczas 100 poziomów gra może przysporzyć nam wiele trudności. Może to zdenerwować, lecz na to jeden bardzo prosty sposób. Możesz otrzymać wskazówkę. Jak to zrobić? W aplikacji zawarta jest mini gra, która polega na identyfikacji obrazków w 30 sekund. Należy kliknąć na element,  który reprezentuje słowo napisane u góry ekranu. Jeśli uda się ukończyć grę, możesz odblokować podpowiedź na poziomie.

Plus czy minus?
W grze nie została wprowadzona muzyka. Dzieje się tak dlatego, że gra wymaga dużej koncentracji a melodia w tle może rozpraszać.

Gra jest bardzo przyjemna, lecz nie jest dla wszystkich. Z pewnością najbardziej zainteresuje ona miłośników puzzli. Każdy poziom jest inny i trudniejszy od poprzedniego, więc wyzwanie rośnie do samego końca.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button