Super Monsters Ate My Condo – gra z niesamowitą fabułą

Super Monsters Ate My Condo to sequel produkcji o podobnej nazwie, a konkretniej Monsters Ate My Condo. To darmowa produkcja, która dostępna była niegdyś tylko i wyłącznie na platformę iOS. Jest ona darmowa, a w Appstore należało za nią zapłacić.

Fabuła jest niesamowita. Miasto najeżdżają potwory, które chcą zniszczyć wszystko co znajdą na swojej drodze. Wiąże się to ze zrównaniem budynków z powierzchnią ziemi. Naszym zadaniem jest oczywiście uratować świat w bardzo ciekawy sposób. Musimy budować dla nich bloki.

Opisywana przez nas w tym wpisie gra posiada dość oryginalną fabułę. Otóż wyobraźcie sobie, że pewnego dnia duże miasto nawiedzają gigantyczne potwory, które chcą za wszelką cenę zrównać z ziemią napotkaną przez siebie aglomerację. My natomiast, jako gracze, mamy za zadanie powstrzymać olbrzymy. Robimy to budując wieże i zdobywajac punkty. Zdobywamy je łącząc segmenty budowli tego samego koloru. Musimy dbać jednak o to, by nie przewróciła się ona.

Bardzo ładnie wygląda grafika, która sprawia, że momentami mój smartfon potrafił delikatnie przyciąć. Nie było to raczej nagminne i raczej było to winą optymalizacji, lecz nie jest źle. Bardzo fajnie dobrane są kolory, które to wprowadzają ciekawą atmosferę.

Gra się ciekawie, nie ma raczej czasu na nudę, bo jesteśmy oczywiście ograniczeni czasowo.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button