Shadow Era – ciekawa gra karciana

Gry karciane nie są zbyt popularne. Oczywiście mowa tutaj o smart fonach, bo w prawdziwym życiu tego typu rozgrywka to częsty towarzysz alkoholu i przeróżnego rodzaju spotkań, czy też imprez. Gry tego typu mają to do siebie, że często nasza rozgrywka zależy tylko od tego jakie dostaniemy karty, co wprowadza element losowy do gry. Dlatego też często gramy na pieniądze.

Tym razem gra, która przyciągnie raczej fanów fantastyki i przeróżnego rodzaju gier RPG. Mamy tutaj profesje oraz nacje, bohaterów. Każdy z nich ma odpowiednie zdolności, różnie reaguje na polu bitwy itd. Każda nacja posiada 20 jednostek, które wystawiamy, a profesja po 10 kart umiejętności. Karty mają takie właściwości jak odpowiednia ilość HP!

Niestety wytłumaczenie zasad nie należy do najprostszych zadań. Najlepiej jest, więc ściągnąć grę i sprawdzić to na własnej skórze. Uprzedzamy jednak – nie jest to łatwe i może okazać się, że zrezygnujecie ze względu na stopień skomplikowania gry. Dla fanów gier typu League Of Legends czy Dota 2 taka typu karcianka nie będzie należała do trudnych. Trzeba tylko odpowiednio zrozumieć zasady.

Do gry należy założyć konto, które to zrobimy przy pierwszym uruchomieniu gry. Wybieramy odpowiednie rzeczy, które potrzebujemy i gramy. Oczywiście wszystko online – dlatego potrzebujemy konta. Za wygrane rozgrywki otrzymujemy punkty doświadczenia oraz złoto. Za nie możemy kupować kolejne komplety kart. Oczywiście w grę wchodzą także wszechobecne mikropłatności, które ułatwią nam start natychmiast.

Gra posiada bardzo dobrą oprawę dźwiękową. W tle przygrywa strasznie przyjemna muzyka, która doskonale pasuje do klimatu gry. Ten tworzony jest także dzięki dobrej grafice. Niektóre elementy są świetne, co widać na screenach. Pod tym względem duży plus.

Za darmo w Google play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button