Boost 2 – dynamiczna, kolorowa rozgrywka

Boost 2 to bardzo udana gra, która należy do tych dynamicznych zręcznościówek, które czasem urozmaicają nam proste produkcje, które to polegają na logicznym myśleniu czy klikaniu w odpowiednich momentach. Tutaj jest szybko i należy reagować naprawdę dobrze. Nie trzeba nawet zbytnio myśleć. Wystarczy refleks.

Pędzimy w bliżej nieokreślonym miejscu we wszechświecie (a może nawet poza nim) przez tunele i różne platformy. Musimy dotrzeć jak najdalej tylko zdołamy. Po drodze jednak omijać musimy klocki, w które pod żadnym pozorem nie możemy uderzyć, bo nasza podróż po prostu się skończy. Jesteśmy ostrzegani przed nimi za pomocą kolorów, które pojawiają się tuż przed klockami.

Im dalej, tym szybciej. Do tego dochodzą także paski, które nas przyspieszają. Wtedy to rozgrywka jest jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca.

Grafika w grze jest bardzo kolorowa i jednocześnie prosta. Nie będzie więc kłopotów ze starszymi urządzeniami mimo tego, ze grafika jest trójwymiarowa. W tle energiczna muzyka, która tylko nakręca nas jeszcze bardziej.

Grywalność stoi na naprawdę wysokim poziomie. Okazuje się, że mimo bardzo prostych zasad i braku wysiłku umysłowego gra jest dość trudna. Oczywiście dopiero w późniejszej fazie. Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru, który to sprawia, ze musimy wykonywać precyzyjne i szybkie ruchy, a w grę zaangażowane nie są tylko nasze palce, lecz całe ręce. Duży plus.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button