Czy bukmacher STS to najlepsza firma hazardowa w Polsce?

Star-Typ Sport (w skrócie STS) to bukmacher, po którego – jak każą sądzić statystyki – sięga najwięcej spośród typujących Polaków. Wybierają go zarówno osoby nowe w tematyce, nie do końca z nią zapoznane, ale i te, które zjadły już swoje zęby na niej, a za sprawą tego oczekują najwięcej. Czemu zawdzięczamy fenomen tej katowickiej firmy? Dlaczego przyciąga ona do siebie tak duże rzesze zainteresowanych nią fanów? Nad tym wszystkim postaramy się przysiąść w dzisiejszym wpisie.

czy sts to najlepszy bukmacher w polsce
Czy bukmacher STS to najlepsza firma w Polsce?

Dlaczego STS jest najpopularniejszym bukmacherem w Polsce?

Istnieje wiele przyczyn, ze względu na które nowi użytkownicy sięgają po usługi STS. Jedną z tych absolutnie podstawowych jest to, w jaki sposób prezentuje on swoją ofertę – robi to czytelnie, z naciskiem na maksymalną prostotę. Na start serwuje zatem najbardziej podstawowe informacje, te bardziej szczegółowe „chowając” przed wzrokiem niedoświadczonych typerów. Nie tylko prezentacja, ale i sama oferta jest kusząca z perspektywy „świeżaka” – STS pokrywa nią większość istniejących dyscyplin sportu.

Można w zakładach bukmacherskich STS obstawiać zarówno te bardziej popularne sporty, jak piłka nożna czy siatkówka, jak i te, które w naszym kraju uznawane są za niszowe (żużel, rugby, baseball i wiele innych). Wisienką na torcie są bonusy powitalne, które pozwalają wykorzystać początkowy budżet, jakim się dysponuje, do absolutnego maksimum.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

STS jest jednak atrakcyjne również z punktu widzenia osoby, która doskonale wie, co w zakładach bukmacherskich piszczy. Ich sympatię zdobywa wysokimi, często niemal bezkonkurencyjnymi kursami na większość dyscyplin, ale też świadomym podążaniem za trendami na rynku. Firma stale bada trendy, które nim rządzą i wprowadza usługi oraz funkcjonalności, których próżno szukać u innych, a które plasują ją w zdecydowanej światowej czołówce.

Zaletą tego bukmachera jest także bardzo udana aplikacja mobilna na iOS i Android. STS na telefonie działa doskonale, a możliwość oglądania transmisji na żywo w aplikacji jest kapitalnym rozwiązaniem dla wszystkich typerów obstawiających zakłady na żywo.

Fakty na temat STS, o których warto wiedzieć

  • Firma powstała już w 1997 roku, co czyni ją jednym z najstarszych bukmacherów wciąż na nim istniejących.
  • STS jest w pełni polskie – narodziło się w Katowicach i to tam powstały pierwsze jego punkty stacjonarne. Wraz z upływem czasu, firma otworzyła swój serwis internetowy, który obecnie stanowi jej podstawowe źródło dochodu.
  • Strona internetowa firmy cieszy się olbrzymią popularnością – codziennie notuje na swoim koncie przeszło 50 tysięcy wejść. Miesięcznie potrafi ich naliczyć przeszło półtora miliona, co na serwis obracający się w tak specyficznej branży jest dużym osiągnięciem.
betfan darmowe bonusy
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem
  • Bukmacher jest aktywnym członkiem dwóch organizacji: Stowarzyszenia Na Rzecz Likwidacji Szarej Strefy Zakładów Wzajemnych w Polsce „Graj Legalnie” oraz Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich.
  • STS działa na bazie oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów, dzięki czemu działa w pełni legalnie.
  • STS rozwija się również na polu sponsoringu – nie dość, że jest sponsorem głównym Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej to jeszcze sponsoruje (strategicznie) Lecha Poznań i jest sponsorem głównym Jagiellonii Białystok.
  • STS działa również na rynkach zagranicznych – swoje usługi oferuje Brytyjczykom, Niemcom, Islandczykom i przedstawicielom innych europejskich państw.
  • Legalne transmisje meczów online – w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej mecze na żywo z wielu wydarzeń sportowych.

Jak wykorzystać potencjał STS na własną korzyść?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, oferta główna bukmachera STS jest wzbogacana tą promocyjną, ukierunkowaną przede wszystkim na nowych graczy. Jej podstawę stanowi bonus powitalny, w ramach którego jesteśmy w stanie pozyskać nawet 1200 złotych na darmowe zakłady. Aby tak się stało, musimy dokonać pierwszej wpłaty – w ramach akcji promocyjnej, jej równowartość (właśnie do wspomnianej przez nas kwoty) znajdzie się na naszym saldzie bonusowym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podkreślić przy tym należy termin „saldo bonusowe” – jest ono bowiem odrębne od konta depozytowego i obarczone ograniczeniem związanym z niemożliwością wypłaty znajdujących się na nim środków na konto bankowe. Ta odblokowuje się dopiero po przeniesieniu środków na saldo główne – to z kolei wymaga tak zwanego „obrotu” – w STS trzykrotnego. Aby zatem wypłacić środki bonusowe z bonusu powitalnego, przy wpłacie 1200 złotych musimy wydać na zakłady 3600 złotych na kuponach o kursie minimalnym 1.91. Chcąc nie chcąc, musimy więc wygrywać.

Nowi użytkownicy rejestrując się są w stanie wpisać kod promocyjny – jest to jedna z form pozyskiwania darmowych środków na grę. Jest jednocześnie jedną z najlepszych, bo pozwala dostać je bez zobowiązywania się do ich obrócenia czy spełnienia mnóstwa wymagań. Zdecydowanie najbardziej wartościowy w STS kod bonusowy, który możemy – i powinniśmy – wpisać w czasie rejestracji (później nie ma już takiej możliwości) na www.sts.pl jest BETONLINE, który pozwala nam dostać darmowe 29 złotych właśnie w postaci freebetu.

STS swój potencjał pozwala wykorzystać również stałym obstawiającym. Ci mogą liczyć na bonusy po sięgnięciu do usług dodatkowych, ale też takie pochodzące z okazjonalnych promocji – przede wszystkim tych ściśle związanych ze startem nowej ligi, ważnym wydarzeniem sportowym w obrębie konkretnej dyscypliny (na przykład Mistrzostwami Świata w piłce nożnej) czy czymś, co bukmacher chce wyeksponować i na co chce zwrócić uwagę swoich stałych odbiorców.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button