Bonusy w aplikacjach mobilnych Polskich bukmacherów

W naszym kraju swoją aktywną i legalną działalność prowadzi kilkunastu różnych bukmacherów. Z uwagi na olbrzymi potencjał, jaki leży w naszym rynku, stale starają się oni walczyć o napływających w coraz większym tempie nowych typerów, proponując im wyższe kursy bukmacherskie, dostęp do nowych usług czy też do dedykowanych aplikacji mobilnych. To te ostatnie, z uwagi na coraz większe zainteresowanie nimi, stały się ostatnio głównym obiektem rywalizacji między bukmacherami. Czy któryś z nich oferuje specjalne promocje możliwe do wykorzystania w ich obrębie? A może operatorzy preferują inne podejście do akcji promocyjnych w telefonie czy tablecie?

bonusy aplikacje bukmacherskie
Gdzie najlepsze bonusy bukmacherskie na aplikacje mobilne?

Propozycje bonusów w aplikacjach mobilnych polskich bukmacherów

Polscy bukmacherzy w bardzo różny sposób podchodzą do bonusów oferowanych wewnątrz ich aplikacji mobilnych. Warto więc wiedzieć, że oferują:

  • bonusy ekskluzywne dla aplikacji, a zatem takie możliwe do wykorzystania wyłącznie w ich obrębie, niedostępne w ich głównym serwisie internetowym; wciąż są one rzadkością;
  • bonusy z serwisu internetowego działające w aplikacji – najpopularniejszy model bonusowy, obecny u większości rodzimych operatorów. Aplikacje bukmacherów online dzięki temu wiele zyskują;
  • brak bonusów w aplikacji – choć niegdyś zdarzali się bukmacherzy online pozbawiający użytkowników aplikacji możliwości brania udziału w akcjach bonusowych, dziś stanowią oni margines.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Przez obecność bonusów w aplikacji mobilnej bukmacherów rozumie się możliwość sięgnięcia po nie w obrębie tejże apki (bez potrzeby wchodzenia na stronę), ale też korzystania z dawanych przez nie środków i ewentualnego obracania nimi, jeżeli tego właśnie wymaga konkretna promocja.

Bonusy promocyjne w aplikacji STS

Polski bukmacher STS nie przygotował specjalnej oferty promocyjnej dla osób korzystających z jego aplikacji mobilnych oprócz darmowego zakładu 25 PLN. W żaden sposób jednak ich nie ograniczyło, pozwalając na sięganie po wszystkie bonusy dostępne w jego głównym serwisie internetowym. Tym podstawowym jest bonus powitalny, który premiuje pierwszą wpłatę, dając 100% jej wartości (do 1200 złotych) na specjalne konto bonusowe, z wymogiem dotyczącym ich obrócenia. Pamiętajmy, aby oznaczyć chęć otrzymania go w czasie rejestracji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

STS daje też dostęp do tak zwanego „freebetu” (darmowych środków na grę, bez zobowiązań obrotowych), w tym wypadku jest to aż 29 PLN, które otrzymamy za samą rejestrację na www.sts.pl. Aby po niego sięgnąć, w czasie rejestracji należy wpisać kod BETONLINE w odpowiednie pole. Bonusów jest bardzo dużo, a w aplikacji można korzystać również z tych pojawiających się na moment, z okazji konkretnego wydarzenia sportowego lub turnieju.

Bonusy promocyjne w aplikacji Fortuny

Fortuna pod względem bonusów w swojej aplikacji działa analogicznie jak STS na telefonie. Nie wychodzi zatem ze specjalną ofertą na nie, ale też daje możliwość korzystania z akcji promocyjnych proponowanych przez jej serwis główny.

Mowa tutaj o programie lojalnościowym dla stałych i zweryfikowanych typerów, ale i trójwarstwowym bonusie powitalnym, dającym środki zależne od pierwszego depozytu (maksimum 2000 złotych), darmowy zakład (zwrot do 200 złotych za pierwszy kupon, jeśli ten będzie przegrany) oraz 20 złotych freebetu (w postaci punktów w programie lojalnościowym). Pełna oferta bonusów na www.efortuna.pl.

Bonusy promocyjne w aplikacji PZBuk

PZBuk jest jednym z nielicznych (co widać po prezentacji oferty czołowych operatorów) bukmacherów dających dostęp do bonusu ekskluzywnego dla użytkowników aplikacji mobilnej. Mowa o jego akcji o nazwie Zakłady Kardio, dostępnej w obrębie spotkań rozgrywanych na żywo (głównie w ramach piłki nożnej). Typujemy w niej przedział czasowy, wewnątrz którego padnie kolejna bramka. Postawić możemy na następne 30 sekund, 1 minutę, 5 minut i 10 minut. Najkrótszy czas to najmniejsza wygrana (gdyż stawiamy na niego zwykle już w sytuacjach podbramkowych).

betfan darmowe bonusy
Polski bukmacher Betfan – aplikacja mobilna z bonusem

Zakłady Kardio to jednak nie wszystko, na co mogą liczyć osoby instalujące aplikację mobilną tego bukmachera. Są one bowiem w stanie sięgnąć również po program lojalnościowy operatora (nagradzający między innymi codzienne logowanie, dokonywanie wpłaty pieniędzy i inne akcje ściśle określane przez regulamin), a także po inne bonusy, już nieekskluzywne właśnie dla aplikacji, w tym również te dotyczące wyłącznie wybranych dyscyplin sportu. Podobnie jak ma to miejsce w aplikacji Betclic, mamy też dostęp do meczów na żywo, które oglądamy bezpłatnie.

Bonusy promocyjne w aplikacji Totolotek

Totolotek to bukmacher, który jako pierwszy zaczął oferować bonus dla użytkowników jego aplikacji mobilnej – i nadal to robi. Ma on kształt bonusu powitalnego – z tym, że nagradza pierwszy depozyt złożony w pełni za pośrednictwem aplikacji. Daje 100% jego wartości (maksymalnie 49 złotych) i współgra z głównym bonusem powitalnym. Jeżeli nie sięgnęliśmy po niego jeszcze, oznaczając chęć jego otrzymania podczas rejestracji pierwszy depozyt będzie tym z głównego bonusu (również złożony w obrębie aplikacji), a drugi – z tego ekskluzywnego dla apki (ten może poczekać do czasu, kiedy po prostu zaczniemy z niej korzystać).

Totolotek nie ogranicza nas do tego jednego bonusu, dając nam dostęp również do wszystkich pozostałych. W aplikacji mobilnej możemy więc dowolnie wykorzystywać jego program lojalnościowy, ale też sięgać po bonusy bardziej okazjonalne.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button