Najlepsze aplikacje mobilne Polskich bukmacherów online

W dzisiejszych czasach bukmacherzy muszą podążać za nowinkami technologicznymi, by utrzymać się na rynku. Tak zresztą było zawsze – choć początkowo działali bowiem wyłącznie w punktach stacjonarnych, wraz z popularyzacją Internetu byli wręcz zmuszeni do wyjścia ze swoją ofertą właśnie na jego łamy. Współcześnie nastąpił kolejny krok w ich rozwoju, również ściśle związany z nowoczesnymi technologiami. Standardem stało się bowiem posiadanie przez nich ich własnych aplikacji mobilnych. Co więcej, uczynili z nich pole do konkurowania ze sobą, swoją własną starając się zaprojektować w taki sposób, by oferowała więcej, lepiej, szybciej i czytelniej, aniżeli apki konkurencji. W tym artykule zaprezentujemy aplikacje trzech czołowych polskich bukmacherów, wraz z wyszczególnieniem najważniejszych funkcji dostępnych w każdej z nich.

aplikacja mobilna sts online
Najlepsze aplikacje mobilne bukmacherów online

Aplikacja mobilna STS

Aplikacja działa z systemami Android oraz iOS.

Aplikacja najpopularniejszego bukmachera w Polsce, STS, stara się być wzorem do naśladowania dla innych – i doskonale jej to wychodzi. Została zaprojektowana w zgodzie z wszelkimi zasadami czytelnego i funkcjonalnego UX (User Experience).

Co istotne, działa bardzo szybko, co przydaje się w czasie typowania meczów na żywo. Sama w sobie daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, ale też do wszystkich funkcjonalności znanych z jego serwisu głównego. Znalazło się w niej miejsce również na usługi dodatkowe, jak chociażby wprowadzone nie tak dawno Betgames.

Aplikację mobilną STS można pobrać oczywiście za darmo ze strony bukmachera www.STS.pl.

Funkcjonalności aplikacji

 • Możliwość oglądania transmisji wybranych spotkań, za darmo dla wszystkich typujących.
 • Logowanie odciskiem palca lub skanem twarzy, jeśli urządzenie mobilne wspiera taką funkcję.
 • Powiadomienia push informujące o wszystkich ważnych wydarzeniach z meczów, które typujemy.
 • Szybki zakład, którego dokonamy zaledwie w kilka stuknięć ekranu.
 • Rozbudowane statystyki, dostępne zarówno przed meczem, jak i w jego trakcie.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja mobilna Fortuny

Aplikacja działa z systemami Android oraz iOS.

Aplikacja bukmachera Fortuna stara się dorównać, a nawet przewyższyć poziomem tę oferowaną przez głównego konkurenta firmy (przedstawionego nieco wyżej). Sama w sobie jest bardzo wygodna, ale też zaprojektowana nie tylko z myślą o telefonach. Doskonale wykorzystuje przestrzeń dawaną jej przez tablety, pozwalając na jeszcze lepsze obstawianie przy pracy właśnie z tymi urządzeniami (obecnie tyczy się to wyłącznie iPada). Aplikacja umożliwia korzystanie z pełnej oferty buka, ale też śledzenie wyników na żywo. Nawet w przypadku meczów, których się nie obstawia. Aplikacja Fortuny na Androida dostępna na stronie www.eFortuna.pl.

Funkcjonalności aplikacji

 • Transmisje telewizyjne wybranych meczów zawsze pod ręką.
 • Logowanie odciskiem palca w urządzeniach z czytnikiem linii papilarnych.
 • Funkcjonalność match tracker prezentująca wizualizacje meczów w spotkaniach bez transmisji telewizyjnych.
 • Statystyki aktualizowane na żywo, dostępne przed i podczas spotkania.
 • Szybkie zakłady w zaledwie dwa stuknięcia w ekran.
 • Powiadomienia push z informacjami na temat wygranych i bonusów, ale też przebiegu spotkań.
bonus za darmo sts
Kod promocyjny STS na bonus 29 PLN bez depozytu

Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja działa z systemami Android oraz iOS.

Betclic stara się przenieść czytelność interfejsu swojego głównego serwisu internetowego (z której zresztą słynie) do swojej aplikacji mobilnej – i wychodzi mu to całkiem nieźle. Jako jedyny z naszego zestawienia proponuje aplikację z jasnym interfejsem, utrzymanym w kolorystyce serwisu głównego. Aplikacja www.betclic.pl pozwala na korzystanie z pełnej oferty buka, a także wszystkich opcji bonusowych i akcji promocyjnych organizowanych przez tego operatora.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Funkcjonalności aplikacji

 • Pełna oferta bukmachera znana z jego strony internetowej.
 • Szybkie typowanie za pośrednictwem kilku stuknięć w ekran.
 • Rozbudowane statystyki osadzone w wygodnym i zawsze dostępnym miejscu.
 • Powiadomienia push informujące o najważniejszych wydarzeniach związanych z naszym kontem typera.

Instalacja aplikacji mobilnych na urządzeniach z Androidem

Z uwagi na politykę sklepu Google Play, aplikacje bukmacherskie w jakikolwiek sposób związane z hazardem nie mogą znaleźć się na jego łamach. Bukmacherzy w Polsce znaleźli sposób na to, by umożliwić typerom instalowanie tych swoich. Wystarczy podążać za następującymi instrukcjami:

 1. Wchodzimy na stronie bukmachera do zakładki Bezpieczeństwo w ustawieniach naszego telefonu.
 2. W obrębie tej zakładki zaznaczamy opcję „Zezwalaj na instalację aplikacji z nieznanego źródła” (nomenklatura może się różnić w zależności od urządzenia).
 3. Pobieramy plik z aplikacją na telefon. Zawsze wybierajmy do tego oficjalną stronę bukmachera. Plik musi mieć format .apk.
 4. Instalujemy aplikację z tego pliku, wybierając go na belce z powiadomieniami. Jeśli zniszczyliśmy to powiadomienie, znajdujemy plik w historii pobierania przeglądarki lub dowolnej przeglądarce plików, w którą jest wyposażony każdy telefon (posiada ona opcję szukania, więc nie powinno sprawić nam to problemu).

Po zainstalowaniu aplikacji możemy przejść do wyżej wspomnianej zakładki i przywrócić opcję związaną z instalacją aplikacji z nieznanego źródła do pierwotnej formy. Dla własnego bezpieczeństwa. Najlepsze aplikacje bukmacherów, które wyżej zostały omówione są cały czas rozwijane, ciągle firmy starają się urozmaicić graczom korzystanie z apek, tylko po to żeby mogli szybciej, bezpieczniej z nich korzystać.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button