Zakłady bukmacherskie i aplikacje mobilne – bardzo zgrany duet

Obstawianie przez Internet jest coraz popularniejsze i powoli wypiera tradycyjne wizyty w punktach stacjonarnych. Dlatego wszystkie legalnie działające w Polsce zakłady bukmacherskie oferują typowanie drogą online, a już tylko niektóre poprzez sieć punktów naziemnych. Zakłady online zaś odbywa się dwoma kanałami – poprzez tradycyjną stronę internetową oraz za pomocą aplikacji mobilnej, którą posiada coraz więcej zakładów bukmacherskich.

top bukmacherzy apki online
Zakłady bukmacherskie i aplikacje mobilne – bardzo zgrany duet

Czym są aplikacje mobilne u bukmacherów?

Aplikacje mobilne, które oferują bukmacherzy, to nic innego jak kolejny kanał sprzedażowy tych firm, umożliwiający graczom obstawianie spotkań z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Wystarczy smartfon z dostępem do Internetu oraz ukończone 18 lat (bez tego nie dokonamy pełnej rejestracji konta, niezbędnej do dokonywania zakładów). Dzięki aplikacji gracze mogą zalogować się na swoje konto i dokonywać (zazwyczaj) wszystkich operacji jak w przypadku tradycyjnej strony stacjonarnej.

Funkcjonalności bukmacherskich aplikacji mobilnych

Kluczową kwestią dla każdej aplikacji mobilnej zakładów bukmacherskich jest jej funkcjonalność oraz interfejs. Aplikacja musi umożliwiać dokonywanie wszystkiego, co gracz może robić w tradycyjnym serwisie. Mowa tutaj o swobodnych wpłatach i wypłatach, kontroli kuponów gracza, łatwemu dostępowi do kompletnej oferty bukmachera, dostępu do statystyk, gier na żywo czy sportów wirtualnych, czy też możliwość korzystania z udostępnianych streamingów video z wydarzeń sportowych. 

Nie zapominając o możliwości dokonania pełnej rejestracji w serwisie dla nowych graczy – bo nie każdy musi chcieć korzystać z tradycyjnej strony www, co jest szczególnie domeną najmłodszych graczy (oczywiście wyłącznie pełnoletnich). Interfejs ma z kolei ułatwiać poruszanie się po aplikacji i szybko odnajdywać wszystkie niezbędne opcje – w tym również bez zbędnej zwłoki dokonywać zakładów (co jest szczególnie istotne w zakładach na żywo). 

Którą aplikację bukmacherską wybrać?

Którą aplikację mobilną zakładów bukmacherskich wybrać? Większość bukmacherskich „apek” będzie miały zbliżone ze sobą funkcjonalności, a różnice będą obejmowały jakieś pojedyncze funkcje. Tu ktoś będzie miał jeden rodzaj płatności mniej, w innej nie znajdziemy sportów wirtualnych, a w jeszcze innej zabraknie nam transmisji TV. 

Podstawowe opcje w postaci obstawiania zakładów przedmeczowych oraz na żywo, zakładania konta, wpłat i wypłat, statystyk czy historii konta, będą dostępne w każdej z nich. Dlatego jeżeli jesteśmy nowym graczem, to przy wyborze aplikacji, podobnie jak brokera forex, lepiej kierować się innymi kwestiami. Istotna będzie szerokość oferowanej oferty, atrakcyjność kursów czy oferty od buków.

Aplikacje bukmacherskie znacząco ułatwiły graczom korzystanie z ofert zakładów wzajemnych i są już pełnoprawną alternatywą dla punktów stacjonarnych oraz tradycyjnych stron internetowych.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button