Star Jewels – klasyczna gra logiczna, która skutecznie potrafi zabić nudę

Lubisz spędzać czas przed tradycyjnymi grami logicznymi, które polegają na układaniu trzech takich samych przedmiotów w jednym rzędzie? Jeżeli tak, to bez wątpienia powinieneś zainteresować się dobrą na nudę aplikacją „Star Jewels”, w której Twoim zadaniem będzie kompletowanie kolorowych diamentów w różnych kształtach.

Zasady opisywanej przez nas gry powinny być znane każdemu.Gdyby jednak któryś z naszych Czytelników nie miał do tej pory stycznością z produkcją typu Match-3, to pragniemy poinformować, że w grach tego typu naszym zadaniem (jak wskazuje zresztą sama nazwa) jest układanie co najmniej trzech identycznych przedmiotów w jednym rzędzie (poziomo bądź pionowo).

Ereguły „Star Jewels” wydają się proste i rzeczywiście takie są, lecz nie oznacza to, że podczas gry nie będziecie mieć najmniejszych problemów z przechodzeniem kolejnych poziomów. A wszystko dlatego, że rozgrywka jest na czas, a poza tym w późniejszych levelach mamy dodatkowo do czynienia z innymi swego rodzaju blokadami utrudniającymi nam układanie (mowa tu o np. „zablokowanych diamentach”)

W sumie do przejścia w produkcji studia Itreegamer jest 198 poziomów osadzonych w ośmiu ładnie wyglądających sceneriach, takich jak, chociażby: rozgwieżdżone niebo, góry oraz zima. Grając w „Star Jewels”  na pewno nie będziesz więc miał powodów do tego, by narzekać na nudę, bo samo przejście gry zajmuje więcej niż kilka dni, co jest wynikiem, jakim nie powstydziłaby się nawet żadna płatna aplikacja.

Warto też napisać o tym, że w grze, o której mowa w tym wpisie, podczas rozgrywki mamy okazję zdobywać różne bonusy punktowe za zniszczenie dużej ilości diamentów.

Niektórych z naszych Czytelników na pewno zainteresuje również fakt, że „Star Jewels” można pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo, co jest dodatkowym atutem tej produkcji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button