Scrobble FM – najpopularniejsze polskie stacje radiowe w jednej aplikacji

Większość użytkowników smartfonów lubi od czasu do czasu wyłączyć odtwarzacz muzyczny ze swoimi ulubionymi utworami i przerzucić się na jakiś czas na wybraną przez siebie stację radiową. Aplikacja Scrobble FM, o której napiszemy w tym wpisie, to bardzo dobre narzędzie dla każdego miłośnika muzyki puszczanej w najpopularniejszych w naszym kraju rozgłośni radiowych.

Na pewno warto już na samym początku wspomnieć o tym, że opisywany przez nas program został stworzony przez naszego rodaka, Radka Piekarza. Insalując Scrobble FM możecie więc w każdej chwili (oczywiście niedosłownie) liczyć na bezpośrednie (polskojęzyczne) wsparcie techniczne ze strony autora aplikacji, a to na pewno jest dużym atutem szczególnie dla osób, które nie mogą pochwalić się dobrą znajomością języków obcych.

Zacznijmy od tego, czym jest Scrobble FM. Tutaj nie trzeba wiele pisać, bowiem jest to po prostu program, który umożliwia nam słuchanie wszystkich najpopularniejszych polskich stacji radiowych, takich jak: Eska, Eska Rock, RMF FM, Radio Zet, Polskie Radio (trzy programy), AntyRadio, TOK FM czy Roxy FM.

To, co najbardziej spodobało nam się w programie opisywanym w tym wpisie, to przede wszystkim możliwość scrobblowania aktualnie słuchanego utworu (z radia) do popularnego serwisu Last.Fm. Poza tym należy też bez wątpienia napisać o tym, że w Scrobble FM możemy stworzyć listę naszych popularnych stacji radiowych, dzięki czemu możemy w zdecydowanie szybszy sposób włączyć interesującą nas w danej chwili radiostację.

Na koniec dodajmy, iż program autorstwa R. Piekarza posiada funkcję budzika oraz pozwala nam na słuchanie radia tylko i wyłącznie w momencie, gdy dostępna jest w naszym otoczeniu sieć bezprzewodowa (Wi-Fi).

Atutem Scrobble FM na pewno jest też fakt, iż jest on całkowicie bezpłatny (LINK), a do tego co jakiś czas jest aktualizowany. Pozostaje nam więc jedynie zachęcić Was do pobrania aplikacji i wypróbowania jej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button