To-Fu 2 – twarożek sojowy ponownie wkracza do akcji

Każdy z Was grał pewnie w gry z bohaterami w postaci przeróżnych zwierzątek, kosmitów czy niezwykłych ludzi. Nie wydaje nam się jednak, byście mieli kiedykolwiek okazję pokierować w jakieś aplikacji…twarożkiem sojowym. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Was wpis o grze zatytułowanej To-Fu 2.

Głównym bohaterem gry To-Fu 2 jest twarożek sojowy (potocznie zwany tofu), co samo w sobie wydaje się nieco dziwne. Musimy jednak wspomnieć jeszcze o tym, że naszym zadaniem w opisywanej produkcji jest doprowadzenie wspomnianego bohatera do…ciasteczka z wróżką. Jedzenie, które chce poznać swoją przyszłość – takie rzeczy tylko na smartfonach ;).

Pracownicy studia Devolver Digital przygotowali dla graczy w swoim nowym produkcie blisko 180 leveli. Liczba ta jest dość imponująca, a trzeba przyznać, że spora część plansz stoi na dość wysokim poziomie trudności. To-Fu 2 nie można więc z całą pewnością nazwać grą prostą, której przejście zajmuje dosłownie kilka minut.

W jaki sposób steruje się twarożkiem w opisywanej grze? Wystarczy ustalić, w którą stronę ma polecieć, naciągnąć w odpowiednim miejscu palcem, a za chwilę puścić go, by tofu znalazło ostatecznie upragnioną drogę do ciasteczka ukrywającego tajemnice przyszłości.

Na większości leveli znajduje się sporo przeszkadzajek. Wybranie odpowiedniego toru lotu dla twarożkowego bohatera To-Fu 2 wcale nie jest więc takim prostym zajęciem, jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka. Szczególnie, że wynaleziony przez Liu Ana przysmak wegetarian jest dość klejący, a więc rzadko kiedy jest w stanie się odbić od jakiejś platformy (choć to czasem również pomaga).

Oprawa graficzna w mobilnym produkcie Devolver Digital potrafi się podobać. Widać, że stworzona została przez profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy. Słówko warto też poświęcić ścieżce dźwiękowej w To-Fu 2, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi wschodnich klimatów.

To-Fu 2 znajdziecie w Google Play i AppStore. W obu tych przypadkach gra jest bezpłatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button