AppSale – promocje w AppStore #78

Witajcie w 78 odcinku cyklu AppSale. Na dworze robi się coraz cieplej, a będzie jeszcze goręcej, kiedy zjedziecie niżej, do dzisiejszych propozycji przecenionych aplikacji z iOS-owskiego sklepu. Wśród apek, jakie przygotowałam, znajdą się gry, które na co dzień kosztują dobre kilka dolarów. Pobierając wszystkie produkcje z tego wpisu, oszczędzicie 11 dolarów, co według średniego przelicznika daje jakieś 35 złotych.

Jeżeli macie jakieś propozycje, bądź pomysły na rozwinięcie naszego cyklu, dajcie znać w komentarzach – każdy przyjmujemy ,,na klatę” i uwzględniamy w planowaniu dalszych prac. A teraz bierzmy się do dzieła! Oto propozycje na dziś: Gravitations, Cutie Mini Monsters, Republique, Super Tank Battle, oraz Burn the Ants.

Gravitations

Naszym zadaniem w Gravitations jest uratowane astronautów, którzy zgubili się w kosmicznej przestrzeni. Musimy w taki sposób ustalić tor lotu, by zebrać wszystkich ,,zainteresowanych”. Punkty, które widoczne są na zdjęciu wyżej, mogą być przesuwane. Dysponujemy określoną ilością paliwa. Musimy w taki sposób wyznaczyć wszystkie zakręty, by rakieta, którą wystrzeliwujemy dotarła bezpiecznie do statku docelowego.

Po drodze zdarzają się przeszkody, które należy omijać, wybierając ścieżkę. W grze mamy szansę na stworzenie własnego levelu. Mamy również okazję na przetestowanie tych, które zostały już wykonane przez innych użytkowników. Autorzy zadbali o achievementsy, a także dzienne misje, dzięki którym można zdobyć 250 monet.

Gra jest wyjątkowo ciekawa i dobrze pomyślana. O ile kosmiczne klimaty jakoś średnio mi podchodzą, ta produkcja sprawiła, że chętniej będę po nie zaglądać. Do tej pory za Gravitation trzeba było zapłacić $0,99.

icon
Gravitations - Player Made MissionsJLOOPGamesBezpłatneDownload

 

 

 Cutie Mini Monsters

Każdy rodzic prawdopodobnie poszukuje aplikacji, dzięki której jego dziecko będzie mogło dobrze się pobawić, a przy okazji nauczyć kilku rzeczy. Cutie Mini Monsters to jedna z gier, które mogę polecić z czystym sumieniem.

Maluch będzie miał okazję na naukę cyferek w języku angielskim. Przewodnikami po programie będą różnego rodzaju stworki wydające zabawne dźwięki. Autorzy stworzyli trzy tryby zabawy: czytam sam, przeczytaj mi, bądź mini-gra – puzzle.

Najbardziej rozwijające są dwie pierwsze opcje. Trzecia jest najzwyklejszą układanką z animowanymi obrazkami po wykonaniu zadania. Całe narzędzie obejmuje naukę liczenia do 10. Każdej cyfrze przyporządkowany jest inny stworek, dzięki czemu maluch w łatwy sposób może kojarzyć sobie fakty.

Do tej pory aplikacja kosztowała $2,99, lecz dzięki uprzejmości autorów, obecnie można nabyć ją za friko. Polecamy!

Item not available.

 

 

 

Republique

Pełną recenzję Republique wstawiłam kilka dni temu na łamach AppsBlog’a. Pod tym linkiem możecie przeczytać dużo więcej, niż w AppSale’owym skrótowcu. Fabuła gry polega mniej więcej na tym, że młoda dziewczyna została zamknięta w państwowej placówce za uzyskanie informacji, o których nikt niepożądany nie powinien wiedzieć. Niewinna kobieta nie jest w stanie sama wydostać się z uwięzi. To własnie dzięki naszej pomocy uzyska szansę na ucieczkę.

Sterowanie w grze jest bardzo specyficzne, gdyż odbywa się za pomocą jednego kliknięcia w odpowiednim momencie. Jeżeli oglądaliście kiedyś Big Brother’a, będziecie wiedzieć na czym polega perspektywa widoku ze strony Wielkiego Brata. Siedzimy jakby w kamerze i sterujemy zarówno obiektami, jak i ruchami dziewczyny. Fascynująca przygoda połączona z nowoczesną technologią.

Gra była dość droga. W iOS-owskim sklepie trzeba było za nią zapłacić $4,99. Na szczęście zdarzają się promocje i własnie w dniu dzisiejszym mamy okazję z nich skorzystać. Pobieramy!

icon
RépubliqueCamouflaj LLCGamesBezpłatneDownload

 

 

 

Super Tank Battle

Jeżeli jesteście fanami retro-gierek, prawdopodobnie będziecie zachwyceni produkcją z czołgami w rolach głównych. Wizualnie gra prezentuje się tak, jak za dawnych czasów – topornie, kwadratowo i … tak bardzo retro! Jak widzicie, do pokonania jest taka ilość plansz, że ciężko będzie komukolwiek przez nie przebrnąć.

Sterowanie odbywa się za pomocą joisticka z lewej strony ekranu, oraz przycisku strzału z prawej. Standardowo – rozwalamy żółte cegły, by dostać się do przeciwnika. Szare bloczki są niemożliwe do pokonania. Ilość maszyn zarówno naszych, jak i wroga widzimy w lewym górnym rogu. Dzięki temu wiemy, czy mamy dużą przewagę i możemy pozwolić sobie na hardkorowe zagranie, czy też należy oszczędzać siły.

Dla fanów tanków pobranie będzie tylko formalnością. Do tej pory gra kosztowała $0,99.

icon
Super Tank Battle - myCityArmyOscar TsangGamesBezpłatneDownload

 

 

 

Burn the Ants

Mimo tego, że jestem miłośniczką zwierząt, muszę przyznać, że gra Burn the Ants ukradła mi trochę czasu. Zabijanie mrówek na różne, często niehumanitarne sposoby jest dość wkręcającą zabawą. Oczywiście tylko w wirtualnym świecie.

Za pomocą specjalnej wyrzutni, kierujemy różnego rodzaju pociski w stronę niczego się nie spodziewających mrówek. O ile ogień jest amunicją, która nie ma końca, o tyle na przykład zamrażanie ograniczone jest ilościowo. Zakupienie takiego bajeru kosztuje dolara, a efekt uzyskany z takiego strzału jest identyczny, jak ten wykonany wyrzutem ognia. Nie za bardzo rozumiem łapczywości autorów i utrzymywania systemu mikropłatności na siłę, ale widocznie są chętni, który mają nadmiar pieniędzy :)

Jak widzicie na screenie, ikonki z lewej strony służą do przybliżania i oddalania widoku. Dla mnie zupełnie niepotrzebna opcja, ale co kto lubi. Lewy panel służy do zmiany broni w trakcie rozgrywki. Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close