AppSale – promocje w AppStore #144

Dzisiejszy AppSale będzie wyjątkowy, bowiem znajdą się w nim cztery gry z zupełnie różnych kategorii, będących na tym samym, bardzo wysokim poziomie jakościowym. Lubicie strzelanki? Świetnie! Przepadacie za grami logicznymi? Fantastycznie! Wolicie zręcznościówki? Nie ma problemu! W tym wpisie znajdziecie wszystko, czego Wam trzeba :)

Oto propozycje na dziś: Dead Eyes (przecena z $2,99 na zero), Mech Shooter (przecena z $2,99 na zero), Cloud Spin (przecena z $3,99 na zero), oraz Office Story (przecena z $3,99 na zero). Bawcie się dobrze! ;)

Dead Eyes

Wyobraźcie sobie, że żyjecie w czasach, w których świat został opanowany przez zombie. Każde wyjście z domu to ogromne niebezpieczeństwo. Niestety, prowiant się kończy i przychodzi pora na wyjście z bezpiecznego pomieszczenia…

W Dead Eyes musimy wykazać się zdolnością logicznego myślenia. Musimy bowiem w taki sposób poruszać się swoim bohaterem (w cztery różne strony), by nie tylko przechytrzyć zaprogramowanych na daną trasę zombie, ale przede wszystkim dostać się do punktu z pożywieniem.

Aplikacja sprawdza się świetnie podczas kibelkowych posiedzeń, ale nie tylko. Jej retro wygląd przyciągnie fanów starych produkcji a fantastyczna rozgrywka – miłośników ciekawych gier logicznych :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Mech Shooter

Oto strzelanka, w której wcielamy się w rolę wielkiego robota walczącego z… innymi robotami. Posiadając odpowiednie doświadczenie, jesteśmy w stanie w dość szybkim czasie pokonać rywali w dynamicznej rozgrywce.

Na planszy sterujemy joistickiem i wykorzystujemy power-upy. Automatyczny wystrzał ułatwia nam zabawę, chociaż jak szybko możemy się o tym przekonać – nie na długo. Otaczające nas hordy przeciwników strzelających czerwonymi iskrami to ciężki orzech do zgryzienia, szczególnie, gdy jest się początkującym robocikiem.

Z czasem, wraz z osiąganiem kolejnych sukcesów, możliwość ulepszenia bohatera sprawia, że nie są nam straszne już żadne istoty. Do tego jednak trzeba dojść. A w Mech Shooter przetrwanie to numer jeden na liście zadań!

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Cloud Spin

Cloud Spin to piękna gra przygodowo-zręcznościowa, w której wcielamy się w rolę zająca posiadającego umiejętność latania. Przechodzimy przez dziesiątki różnych planszy, zdobywając medale umożliwiające odblokowanie dodatkowych plansz.

Sterowanie odbywa się przy pomocy gestów. Jest specyficzne, niebanalne i bardzo przypada do gustu. Zbieranie złotych monet czy kolorowych fantów, przelatywanie przez obręcze i omijanie przeszkadzajek okazuje się być tak wciągających zadaniem, że po godzinie spędzonej w grze nie możemy się wydostać z ciągu wrażeń :)

Apka przeznaczona jest dla wszystkich fanów gier zręcznościowych, przygodowych, runnerów, czy tym podobnych. Warto ją zgarnąć, bo normalnie kosztuje ponad 15 złotych :)

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

Office Story

Office Story to gra symulacyjna, w której mamy za zadanie stworzenie biura, które będzie generowało zyski. Jesteśmy ograniczeni zarówno finansowo, jak i czasowo. Mamy 5 dni na to, by stworzyć biuro od zera, zatrudnić pracowników, odpowiednio ich wyszkolić, wygenerować plan i jeszcze na tym zarobić.

Zabawa tak wciąga, że mogę porównać czas w niej spędzony do dawnych, dobrych Simsów. Jeżeli raz zaczniemy grać w Office Story, będziemy tam wracać w każdej wolnej chwili :) W zasadzie nie ma się co dziwić – produkcja prezentuje się fantastycznie, a możliwości są również okazałe.

Dzięki pomocy wirtualnych menagerów, jesteśmy w stanie dość szybko ,,załapać” o co chodzi i osiągnąć zamierzone cele w dość szybkim tempie ;)

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button