Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #102

Kiedy za oknami było ciepło, nikt z nas nie miał zapewne wielu okazji do tego, by rozsiąść się wygodnie w fotelu i uruchomić na smartfonie lub tablecie jakąś fajną grę. Na szczęście (jakkolwiekby to nie brzmiało), na dworze jest coraz chłodniej, dzięki czemu możemy bez skrupułów zabrać się za mobilną zabawę. A na wypadek, gdyby brakowało w Waszych urządzeniach czegoś naprawdę fajnego, mamy dla Was kilka interesujących przecen. To jak – gotowi na kolejną wyprzedażową bombę? Świetnie, zaczynajmy zatem kolejny odcinek Androidowych Okazji!

LIMBO

Produkcja, o której będzie mowa na samym początku, prawdopodobnie jest większości z Was dobrze znana. Trudno się temu dziwić, bowiem LIMBO to prawdziwy klasyk, jakiego nie może sobie odpuścić żaden miłośnik zręcznościówek oraz łamigłówek na najwyższym poziomie.

W LIMBO przychodzi nam kierować poczynaniami pewnego młodego chłopaka. Chodzi on po mrocznym świecie pełnym pułapek i niebezpiecznych zakątków, a jego celem jest odnalezienie siostry. Oczywiście, to od nas zależy, czy uda mu się owy cel zrealizować, czy też wręcz przeciwnie. I możecie nam wierzyć – Wasze powodzenie wcale nie jest pewne, gdyż opisywana produkcja jest dosyć wymagająca.

Na pewno w przypadku LIMBO nie można powiedzieć nic złego na temat oprawy audiowizualnej. Trzeba mieć jednak na uwadze, że jest to nieskomplikowana produkcja dla jednego gracza, a więc jak szukacie rankingów wyników, Multiplayera i tym podobnych, nie będziecie usatysfakcjonowani.

LIMBO postanowiono przecenić o blisko 50 procent. Niekupienie tak dobrej gry za nieco ponad 10 złotych to prawdziwy grzech! Pobierz LIMBO za 10,49 PLN w Google Play.

Mroczne Legendy (Pełna Wersja)

Czas na polski akcent w Androidowych Okazjach. Mroczne Legendy to przedstawiciel gier logicznych, a dokładniej tzw. hidden objectów. Jeżeli lubicie grać w produkcje oferujące rodzimą wersję językową, a dodatkowo lubicie magiczne motywy, nie będzie trzeba Was zbyt długo namawiać do skorzystania z tej oferty promocyjnej!

Główną bohaterką Mrocznych Legend jest dziewczyna, która pewnego dnia dostaje zaproszenie na ślub swojej siostry bliźniaczki. Mimo że owa fabuła brzmi dosyć sielankowo, wspomniana kobieta jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i to tylko dzięki nam będzie mogła ujść z życiem! Trzeba się jednak wyjątkowo o to postarać, ponieważ w grze nie tylko odkrywa się schowane przedmioty, lecz również rozwiązuje mnóstwo łamigłówek.

Graliście już kiedyś w dzieło studia Artifex Mundi? W takim razie na pewno nie będziecie zdziwieni, że gra Mroczne Legendy oferuje wyjątkowo ładnie prezentującą się grafikę oraz klimat, który po prostu wciąga jak dobry serial telewizyjny.

Obecna cena gry wynosi zaledwie ponad 3 złote. Promocja będzie trwała jeszcze jedynie przez kilka godzin, tak więc korzystajcie z niej, póki jeszcze jest taka możliwość! Pobierz Mroczne Legendy za 3,49 PLN w Google Play.

Dragon Quest VI

Czy są na sali jacyś fani RPG-ów? Jeżeli tak, to mamy dla nich bardzo dobrą wiadomość: Dragon Quest VI nareszcie doczekało się przeceny! I to nie byle jakiej, bo obecna wartość tej produkcji jest o blisko 40 procent niższa od dotychczasowej.

O Dragon Quest VI na pewno można napisać jedno – to gierka, która powinna przypaść do gustu wszystkim, którzy lubią stare rozwiązania w kwestii rozgrywki. W grze możemy zwiedzać bardzo obszerny, pikselowy świat, niszczyć przeciwników w systemie turowym, lecz również dano nam okazję do korzystania z usług kilku klas postaci, które różnią się od siebie nie tylko sposobem walki.

dragon

Największym minusem Dragon Quest VI jest cena. Mimo że obniżono ją o dokładnie 33 procent, cały czas jest dwucyfrowa i wynosi prawie 40 PLN. To trochę dużo jak na port gry z roku 1995 roku. Pamiętajmy jednak o jednym – liczy się grywalność, a co do tej nie można mieć w tym wypadku żadnych zastrzeżeń.

Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja, dlatego decydujcie się na Dragon Quest VI tak szybko, jak tylko możecie. Przez bardzo długi czas taka okazja prawdopodobnie się nie powtórzy. Pobierz Dragon Quest VI za 38,68 PLN w Google Play.

Back to Bed

A na „dobranoc” – oraz na koniec Androidowych Okazji – mamy coś dla tych, którzy lubią sobie dłużej pospać. Aplikacja Back to Bed opowiada nam o perypetiach sympatycznie wyglądającego lunatyka. Jako gracze, kierujemy w niej spersonifikowaną podświadomością i robimy wszystko, aby bohater bezpiecznie położył się do łózka, nieświadomie unikając przeszkód.

Back to Bed nie zawiera reklam, a więc możecie być pewni, że nic nie przeszkodzi Wam w sprawdzeniu się w kilkudziesięciu przygotowanych wyzwaniach. Pierwsze z nich są dosyć proste, ale z tymi późniejszymi, a zarazem bardziej skomplikowanymi, prawdopodobnie przyjdzie Wam się męczyć znacznie dłużej, niż przysłowiowe kilka minut.

Niektórzy uważają, że największą zaletą Back to Bed jest wygląd. Jeżeli popatrzycie na screen znajdujący się powyżej, raczej nie będziecie zadawali sobie pytania, dlaczego tak się dzieje. Gierka prezentuje się naprawdę wyjątkowo dobrze i jesteśmy przekonani, że Waszym oczom bardzo się spodoba.

Twórcy Back to Bed obniżyli cenę swojego dzieła aż o 75 procent! To się nazywa prawdziwa promocja, prawda? Pobierz Back to Bed za 4,19 PLN w Google Play.

Na dzisiaj to wszystko, Kochani! Wybraliście sobie coś z opisywanych przez nas gier? Mamy nadzieję, że tak, bo to właśnie dla Was tworzone są Androidowe Okazje. Życzymy Wam udanej niedzieli i całego następnego tygodnia! Pa!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button