Star Warfare 2 – kosmiczne pif-paf

Star Warfare 2 od Freyr Games do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki: single, oraz multiplayer. Akcja gry toczy się na planecie o skomplikowanym symbolu. Szalony naukowiec (zapewne amerykański) postanowił współpracować z robotami w celu odnalezienia źródeł energii. Naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę robota przypominającego odrobinę szturmowca z Gwiezdnych Wojen.

Początkowa faza gry obejmuje poruszanie się po nowoczesnej bazie. Do dyspozycji gracza oddano karabinek, dzięki któremu można w dość szybki sposób rozprawiać się z przeciwnikami zamieszkującymi planetę. Podczas przechadzki zbieramy coś w rodzaju pieniędzy. Dzięki tym fantom możemy kupować ulepszenia dla głównego bohatera.

Wśród ulepszeń znajdziemy wyposażenie, która poprawia moc zadawanych obrażeń, szybkość ataku, oraz inne. Za wirtualne monety możemy również kupić uzbrojenie (buty, pancerz, hełm, itp.). Poza typowo wizualnymi upiększeniami, mamy okazję na odpicowanie broni. Uleczanie jest kolejną opcją, która może być kupiona za pikselową gotówkę.

Na każdej planszy mamy do ukończenia misje poboczne za które dostajemy określoną ilość kryształków. Jedna misja odpowiada 4 kryształom. Czasem by przejść dany level należy przetrwać na arenie pewien czas, a innym razem przychodzi nam dotrzeć do wyznaczonego miejsca. Jest to dość ciekawe rozwiązanie zapewniające ciągłość gry i wysoką dynamikę.

Na końcu każdej planszy walczymy z bossem. Ta walka jest najtrudniejsza i wymaga od nas wyjątkowego skupienia. Możemy walczyć samodzielnie, bądź dobrać ,,kolegę” do pomocy.

 

Jeżeli nie radzicie sobie początkowo zbyt dobrze z grą, wybierzcie niższy poziom trudności (do wyboru są 2 rodzaje). Oczywiście bardziej opłaca się branie udziały w trudniejszych misjach (nagrody są wyższe), ale chyba lepiej na początku jest nauczyć się grać, niż polegać na wszystkich misjach.

System mikropłatności oczywiście w grze istnieje i ma się bardzo dobrze. Możemy kupować diamenty i złote pieniążki, lecz mamy również okazję na kupowanie gotowych ulepszeń (jest to opłacalne wtedy, gdy nie chce nam się zbierać pieniędzy na dany zestaw). Jeżeli macie nadmiar gotówki do wydania, pokuście się o pakiet zawierający odblokowanie wszystkich plansz. Gra godna polecenia – sterowanie w niej to czysta przyjemność.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Star Warfare 2: PaybackiFreyr GamesGamesBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button