Aplikacje do usuwania ze zdjęć niechcianych obiektów

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika testuje aplikacje dla systemu iOS, które pozwolą nam usunąć niechciane obiekty ze zdjęć. Ponadto przedstawia program „Callistics – Call statistics” ze statystykami połączeń i SMS-ów oraz „Link Bubble”– aplikację, którą można zakwalifikować do kategorii nietypowych przeglądarek internetowych.

„Callistics” to program, dzięki któremu uzyskamy szczegółowy dostęp do statystyk związanych z połączeniami telefonicznymi i wiadomościami SMS. Może nam się przydać np. przy kontrolowaniu wydatków, gdyż oferuje nam dostęp do znacznie bardziej szczegółowych danych niż standardowy rejestr połączeń systemu Android.

20140902-oa-odc-102.Still008

„Link Bubble” to aplikacja, która ułatwi nam przeglądanie stron internetowych wywołanych z odnośników pochodzących z programów typu Facebook, Twitter, czy skrzynka mailowa. Dzięki niej nie będziemy przeskakiwać między tymi aplikacjami, a oknem przeglądarki.

W pojedynku spotkały się natomiast programy do usuwania ze zdjęć niechcianych obiektów: „TouchRetouch HD” i „Photo Eraser”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button