Tic Tactics – „kółko i krzyżyk” w wersji hard

Mimo że gra „kółko i krzyżyk” to ciekawy sposób na chwilę nudy, większość z Was ma już pewnie dość tej zabawy w tradycyjnej formie. Jeżeli chcielibyście zobaczyć nieco świeższe podejście do jednej z popularniejszych gier szkolnych – wypróbujcie Tic Tactics.

tic1Tic Tactics to nic innego jak „kółko i krzyżyk”, tyle że rozgrywane na nieco większej planszy. Tradycyjnie gra się na kwadracie składającym się z trzech kolumn i trzech wierszy. W opisywanej produkcji jedna rozgrywka to dziewięć tego typu plansz, a wygrywa ten, kto „opanuje” (czyli wygra) na największej ilości z nich. Można starać się zdobywać własne pola, nie zwracając uwagi na ruchy przeciwnika, by pomęczyć się z nim dopiero na ostatnim kwadracie albo też spróbować nieco bardziej defensywnego podejścia – wszystkie chwyty dozwolone.

Tic Tactics jest nastawione przede wszystkim na multiplayer. Jeżeli więc rzadko gracie, będąc w zasięgu sieci, raczej wielu nudnych chwil opisywana gra Wam nie załata. W lepszej sytuacji są, oczywiście, aktywni użytkownicy Facebooka – ci na pewno będą mieli co robić przez wiele długich godzin.

ticApka z tego wpisu oferuje nam ranking globalny, a także dział ze statystykami, w którym możemy sprawdzać nasze dotychczasowe osiągnięcia. Osobiście produkcja ta bardzo przypadła mi do gustu i mam nadzieję, że Wam się spodoba. W końcu im więcej chętnych do gry, tym lepiej, prawda? ;)

Tic Tactics do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button