Gun Club 3 – wirtualna strzelnica

Mieliście kiedykolwiek okazję być na strzelnicy? Jeśli nie, teraz macie ku temu najlepszą okazję. Nie, nie przygotowaliśmy dla Was żadnego konkursu z zaproszeniami na szkolenie dla policjantów, po prosu chcieliśmy przedstawić Wam grę o nazwie Gun Club 3.

Gun Club 3 to kolejna mobilna strzelanka, w której wcielamy się w postać gościa wyposażonego w broń różnego typu, a nasze zadane polega na trafianiu do odpowiednich osób. Różnica między tą grą a innymi jest taka, że tutaj nie mamy do czynienia z prawdziwymi przeciwnikami, a jedynie elementami, jakie możemy spotkać na każdej strzelnicy.

Jeżeli strzelnica kojarzy Wam się tylko i wyłącznie z miejscem, gdzie mamy rządek tarcz – szybko zmienicie swoje poglądy na ten temat po wypróbowaniu Gun Club 3. Wszystko dlatego, że w produkcji tej mamy do czynienia z niezwykle rozbudowanymi miejscami do strzelania do manekinów. Musicie przygotować się więc na zwiedzanie wielu miejscówek przypominających stare, opuszczone fabryki.

Autorzy opisywanej produkcji stworzyli naprawdę ogromną ilość maszyn do zabijania, z których możemy skorzystać w trakcie gry. Oczywiście, nie wszystkie bronie dostępne są od razu. Trzeba jednak przyznać, że każda z nich jest dość realistyczna – zarówno z wyglądu, jak i zachowania.

Oprawa audiowizualna Gun Club 3 to naprawdę kawał dobrej roboty. Plansze wyglądają na solidnie przygotowane, a i efektom dźwiękowym nie można wiele zarzucić.

Gun Club 3 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button