Sonic Dash – runner z najszybszym jeżem świata

Kojarzycie Sonica, bohatera wielu gier na pierwsze konsole? Jeżeli tak, z pewnością zainteresuje Was najnowsza produkcja od SEGI, Sonic Dash, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

sonic1

W Sonic Dash po raz kolejny dostajemy szansę kierowania niebieskim jeżem wyposażonym w super szybkość, a nasze zadanie polega na bieganiu wspomnianym bohaterem tak długo, jak tylko jesteśmy w stanie. Oczywiście, poza Sonicem możemy też skorzystać z usług innych postaci. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji oraz tego, jak wiele czasu postanowimy poświęcić grze.

W trakcie naszego biegu jeżem zbieramy znane pewnie większości z Was złote kręgi. Te nie są tylko i wyłącznie bezmyślnym dodatkiem – pozwalają nam na ulepszanie naszego bohatera i korzystanie z wielu power-upów. Z racji tego, że gra jest darmowa – nie brakuje w niej mikropłatności. Wprawdzie nie są one niezbędne do dobrej zabawy, ale znacząco ułatwiają wykonywanie zadania.

sonic

Sterowanie w Sonic Dash odbywa się podobnie, jak w większości runnerów. Nasz bohater mknie przed siebie, a my decydujemy jedynie o tym, kiedy ma oddać skok ominąć jakąś przeszkodę czy zamienić się w kulkę i przeturlać się.

Jak przystało na grę SEGI, Sonic Dash graficznie wygląda bardzo dobrze. Niczego nie brakuje także dźwiękom, bez których – mówiąc szczerze – nie wyobrażam sobie opisywanego tutaj tytułu.

Sonic Dash do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button