Petogotchi – zaopiekuj się podróbą Tamagotchi

Pamiętacie sławną grę Tamagotchi? Czy Wy też ślęczeliście po nocach, aby zwierzątko, którym się opiekujecie dostało na czas jedzenie i odpowiednią porcję zabawy? Jeżeli macie sentyment do tej gry, Petogotchi powinno przypaść Wam do gustu. Nikt nie powiedział, że to jedynie gra dla małych dzieci – instynkt macierzyński można zaspokoić na różne sposoby :)

pet3

Każde dziecko, nawet zwierzęce, potrzebuje miłości (chociażby tej wirtualnej). Pobierając grę, musisz liczyć się z odpowiedzialnością, jaka na Ciebie spada – zostanie mamą, lub tatą malucha. Na samym początku nadajesz swojemu podopiecznemu imię – może się składać od sześciu do szesnastu literek.

Gdy etap nadawania imienia będziecie mięli za sobą, przyjdzie czas na rozpoczęcie przygody w grze. Waszym zadaniem będzie opiekowanie się zaadoptowanym stworzonkiem, czyli: karmienie, mycie, podawanie leków, zabawa, usypianie, budzenie w odpowiednim momencie itp.

Za każde dobrze wykonane zadanie, otrzymywać będziecie punkty, które po zsumowaniu, dają promocję do kolejnego levelu. Podczas gry zbieramy wirtualne pieniążki – przydają się szczególni wtedy, gdy nasz malec ma wyjątkowe zachcianki, lub gdy chcemy go ubrać w coś specjalnego.

pet2

Na dolnym pasku widnieje ikonka ze sklepem. W tymże sklepie kupujemy podopiecznemu m.in. ubrania – do wyboru mamy wiele kategorii ciuszków. Niektóre z nich są zablokowanie i tylko przejście kolejnego poziomu umożliwi ich zakup.

Aplikacja stworzona w bardzo ładny sposób, efekty dźwiękowe są na dobrym poziomie. Nie ma się do czego przyczepić.

Gra jest darmowa i można ją pobrać za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button