Physi Bricks – strąć zielone cegły

Kiedy na swej drodze znajdujesz niepożądany obiekt zaleca się natychmiastowe usunięcie go sprzed nosa. Tak jest w przypadku tutejszych zielonych cegieł, które gromadzą się i czekają aż nasz śmiercionośny palec unicestwi je raz na zawsze.

Physi Bricks są dziełem twórców z Stiq Joy LLC, którzy wydali tylko dwie aplikacje o tej samem tematyce. Autorzy zdecydowanie postawili na jakość nie na ilość.

Głównym celem  gry jest wyeliminowanie wszystkich zielonych cegieł, które usadowiły się w danym miejscu na planszy. Aby załatwić wybrany obiekt do dyspozycji mamy szereg różnych broni, które pojawiają się stopniowo – im większy level tym więcej możliwości. Na początku dostajemy tylko kamienne kule w czterech wielkościach, później otrzymujemy „eksplozję”, magnez czy też „antygrawitację”.

Sterowanie bronią odbywa się poprzez nasz dotyk. Na ekranie widnieje czarna tarcza z której możemy celować i strzelać. Naszym zadaniem jest wybranie odpowiedniego przedmiotu do strącania i ustawienie najbardziej odpowiedniej mocy. Musimy uważać aby nie zniszczyć czerwonych kostek, gdyż za każdą z nich otrzymujemy minusowe punkty.

Świetnym ulepszeniem całej aplikacji jest możliwość stworzenia własnej planszy albo grania społecznego poprzez możliwość połączenia się z Facebook’iem. Jednak nawet bez tworzenia czegoś nowego i tak mamy do przejścia aż 360 etapów!

Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, duży wpływ na to ma prostota i minimalizm. Natomiast nieco inaczej jest ze ścieżką dźwiękową, którą radzę na samym wstępie wyłączyć.

Gra z całą pewnością wymaga wiele skupienia i logicznego myślenia. Jest wciągająca a każdy kolejne zdobyty etap daje wiele satysfakcji.

Ocena końcowa : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button