Gangstar Rio – nowa „gangsterska” gra od Gameloftu wreszcie dostępna w Google Play

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich Androidowców czytających nasz blog – w Google Play pojawiła się długo wyczekiwana gra „Gangstar Rio”, czyli najlepsza na rynku podróbka słynnego GTA. Jeżeli należycie więc do osób, które lubią od czasu do czasu wcielić się w postać wirtualnego gangstera, by posmakować życia pełnego niebezpieczeństw i luksusów, na jakie nie można sobie pozwolić w prawdziwym świecie, to zachęcamy do zapoznania się z treścią tego wpisu.

„Gangstar Rio” był dostępny w sklepie internetowym firmy Apple (LINK) już od jakiegoś czasu, natomiast w Google Play jego premiera odbyła się dopiero w tym tygodniu. Nie oznacza to, oczywiście, że androidowa wersja podróbki GTA od Gameloftu została wyposażona w dodatkowe opcje, niedostępne dla iOS-owców. Mimo wszystko uważamy, że warto było czekać w Google Play na „Gangstar Rio”. Dlaczego? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w dalszej części tego wpisu.

Zacznijmy od przedstawienia fabuły opisywanego tytułu. W najnowszej wersji aplikacji „Gangstar” gracz wciela się w postać przestępcy, który ma wiele na sumieniu, lecz chce zakończyć z kryminalnym życiem i zacząć zupełnie legalnie zdobywać pieniądze. Zadanie to, jak się zresztą przekonacie, nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Na naszego bohatera zostaje bowiem przeprowadzony zamach bombowy, który zmusza go do ponownego wkroczenia w świat pełen brudnych interesów.

„Gangstar Rio” składa się w sumie z 60 różnych misji, z których niektóre są naprawdę wymagające i zmuszają do przeprowadzenia kilku prób. Jeśli chodzi natomiast o oprawę graficzną zastosowaną w nowym tworze Gameloftu, to można o niej pisać jedynie w samych superlatywach. Wszystko zostało bowiem bardzo dobrze dopracowane, dzięki czemu w „Gangstar Rio” gra się naprawdę przyjemnie,.

Gdyby trzeba było się do czegoś przyczepić w najnowszym „Gangstar”, to na pewno byłaby to cena tej produkcji. A wszystko dlatego, że Gameloft swój najnowszy twór wycenił w Google Play aż na ponad 20 złotych!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button