Anatomy 3D – Organs – anatomia w jednym paluszku

Aplikacja Anatomy 3D – Organs została stworzona z myślą o studentach medycyny, o uczniach przygotowujących się do matury, a także o wszystkich, którzy mają ciągotki do tej dziedziny nauki. Jeżeli lubicie wiedzieć, co ludzki organizm kryje w swoim środku – program z pewnością przypadnie Wam do gustu. Dzięki Anatomy 3D – Organs nauczycie się wielu ciekawych rzeczy na temat ludzkiego ciała, oraz sprawdzicie każdy organ w grafice 3D.

Aplikacja od samego początku wygląda profesjonalnie. Charakteryzuje się czarno-niebieską kolorystyką, która nie męczy oczu i dodaje ciekawych efektów w połączeniu z grafiką 3D. Chcąc poznać budowę mózgu, klikamy na ikonkę z czarnym ,,drzewkiem”, obok głowy modela. Ukazuje nam się cała czaszka, wraz z poszczególnymi częściami mózgu – jeżeli włączymy opcję 3D, szkielet zacznie się obracać i dokładnie będziemy mogli sprawdzić lokalizację na przykład móżdżku.

W momencie dotykania ekranu, podczas gdy modelowy szkielet się rusza, obrót zatrzymuje się i otrzymujemy informacje, z jaką częścią głowy mamy do czynienia. Kiedy wrócimy do normalnego trybu widoku, warto włączyć lektora, który w języku angielskim czyta wszystkie szczegóły, jakie twórcy aplikacji zawarli w tym przydatnym narzędziu.

Możemy myć pewni, że wiedza, jaką zaczerpnęliśmy z Anatomy 3D – Organs jest sprawdzona. Lepiej zainwestować kilka złotych w dobrą aplikację, niż uczyć się z internetowego śmietnika.

Pobierz Anatomy 3D – Organs za $1,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button