FrogSling2 – postrzelaj sobie żabami

Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone zainteresują się pewnie dość ciekawą i zabawną gierką, jaką oferuje studio DiNoGames. FrogSling2 to dość niehumanitarna produkcja traktująca o strzelaniu z żabami z procy. Zapewniamy – podczas gry żadnemu zwierzakowi nie dzieje się krzywda ;)

2d7c31ea-1242-40a0-a4ed-cf72da81ddb5

W grze istnieją pewne specyficzne zasady, dzięki którym można uzyskać więcej punktów, niż podczas klasycznej rozgrywki. Wyobraźcie sobie, że bierzecie udział w zawodach na celowane żabami do różnych pojemników. Żeby móc skorzystać z takiego zwierzęcego pocisku, należy najpierw złapać płaza w dłonie. To samo robimy w grze – dotykami i przeciągamy na procę, bez odrywania palca od ekranu.

Kolejnym krokiem jest wymierzenie trajektorii lotu. Przy pomocy przeciągania opuszkiem po wyświetlaczu, dobieramy sobie odpowiedni punkt końcowy lotu.

e50b58f3-cc62-415f-a979-ae976c0f59a4

Niektóre pojemniki są bardziej opłacalne, inne mniej. Zwykle te oddalone o sporo metrów dają najwięcej punktów. Czasem jednak wrzucenie do nich żaby jest tak trudne, że bardziej opłaca się zabawa z bliskimi obiektami.

Z czasem, kiedy gra będzie postępować, przyjdzie Wam uczyć się kolejnych sztuczek, jak na przykład rzut do tarczy. To jeszcze nic – wyobraźcie sobie, że na Wasz wynik będzie miał wpływ wiatr! Wszystko to wzięte do kupy gwarantuje niekończącą się zabawę.

70b136e2-0064-4448-9507-deed7c3a0674O ile dobrze zauważyłam, obecnie można korzystać z czterech trybów po 11 leveli w każdym. Następne plansze są w budowie, więc prawdopodobnie lada dzień będziemy mieć szansę na odkrywanie dalszych perypetii żab.

Graficznie i dźwiękowo apka prezentuje się bardzo fajnie. Nie mam kompletnie zastrzeżeń – miło, sympatycznie i bez reklam. Polecam użytkownikom Windows Phone :)

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button