Betclic na telefon. Legalny bukmacher i jego aplikacja

Legalny bukmacher Betclic to nie tylko możliwość obstawiania na stronie, ale także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Pora ją porządnie przetestować i dać odpowiedź, czy jest warta pobrania!

Betclic na telefon. Legalny bukmacher i jego aplikacja
Betclic na telefon. Legalny bukmacher i jego aplikacja

Betclic bukmacher aplikacja

Firma bukmacherska Betclic to bardzo popularna marka. Od pewnego czasu działa zgodnie z prawem, dlatego coraz rzadziej kojarzy się z szarą strefą.

Wiele osób szuka danych na temat tego, czy aplikacja mobilna Betclic jest dostępna w naszym kraju. Dobra wiadomość jest taka, że program jest do pobrania i to za darmo – zarówno na Androida, jak i system iOS.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic na telefon. Pobieranie online – jak to wygląda?

Zanim przejdziemy do funkcjonalności programu, warto wspomnieć o tym, iż w Google Play nie da się go znaleźć. Wszystko przez politykę oficjalnego sklepu Androida, który zabrania udostępniania tego rodzaju programów.

Betclic Polska, na szczęście, poradziło sobie z tym perfekcyjnie. Każdy posiadacz Androida może pobrać apkę bezpośrednio ze strony bukmachera. W przypadku AppStore’a tego rodzaju „kombinacje” nie są potrzebne.

betclic aplikacja mobilna. Android i iOS
betclic aplikacja mobilna. Android i iOS

Bonus na start z kodem promocyjnym!

Do korzystania z możliwości aplikacji Betclic potrzebne jest darmowe konto u tego bukmachera, które można założyć na stronie www.betclic.pl. To można zrobić w niecałą minutę i to bez weryfikacji danych z dowodu!

Każdy nowy gracz w Betclic otrzymuje nawet 550 złotych jako cashback. Promocja ta jest dostępna tylko z kodem promocyjnym „KOD550” – można go wpisać przy rejestracji.

Co daje aplikacja Betclic? Pozwala na obstawianie meczów, oglądanie transmisji za darmo, korzystanie z wielu promocji i dużo więcej! A że wszystko jest dostępne bez opłat, każdy chętny może wypróbować funkcjonalność bez żadnych obaw i zobowiązań.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button