Xtreme Joyride Lite – gaz do dechy i jazda!

Brak przepisów ruchu, brak jakichkolwiek znaków drogowych, brak radarów i wszelkich zasad! Marzenia się spełniają, jedź jak szybko chcesz, rób co chcesz.. nie ma nic, tylko samochód i Ty.

Twórcami tej gry, przypisanej do kategorii gier wyścigowych są producenci z grupy Sterling Games Inc., mający na swoim koncie pięć wydanych aplikacji na Windows’a Phone.

Celem gry jest pokonanie jak największego dystansu wybranym przez nas samochodem i zdobycie zadowalającego nas wyniku. Na drodze, po której się poruszamy nie ma dosłownie nic. Utrudnieniem jest tutaj ukształtowanie terenu – jezdnia wznosi się i opada co chwila. Samochód pokonując wyboje, wzbija się na wysokość i opada, często wykonując przy tym fikołki – które też sami możemy wywołać, ponieważ za każdy dobrzy wykonany trik dostajemy pieniądze. Naszym zadaniem jest niedopuszczenie do rozbicia auta.

Sterujemy za pomocą akcelerometru – przechylając telefon w prawo lub w lewo, samochód wykonuje odpowiednio przewrót w przód lub w tył. Jeżeli taki typ kierowania nam nie odpowiada, możemy je zmienić na sterowanie dotykiem. Przytrzymując palec na ekranie, zwiększamy prędkość pojazdu.

Za zarobione pieniążki możemy kupić sobie nowy sprzęt. Do wyboru mamy aż 18 dodatkowych pojazdów wszelkiego rodzaju : od busów do samochodów sportowych. Nasze autko możemy pomalować na kolor jaki tylko sobie wymarzymy. Dostępne są także wymiany opon, kupienie naklejek czy też wymiana silnika. Do wyboru jest cała gama sprzętów i udogodnień.

Ścieżka dźwiękowa jest całkiem dobrze dobrana do akcji gry a jak wiadomo, dobra muzyka podczas jazdy jest jak najbardziej pożądana. Grafika – bardzo prosta ale jest to zabieg zamierzony.

Gra się naprawdę przyjemnie a zdobywanie pieniędzy na lepszy samochód jest nie lada wyzwaniem. Polecam tę grę wszystkim lubiącym szybką jazdę za kółkiem.

Ocena końcowa : 7/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button